
Witajcie. Jestem Łukasz i jestem z Gdańska. Pragne pomóc mojemu ziomeczkowi, który przez ostatnie anomalia pogodowe stracił swój projekt, którym był VW Golf II, a i nieomal zycie. Marcin, bo dla niego zbieramy ten hajsik, był ze znajomymi na kempingu w Suszku gdzie ostatnimi dni przeszła nawałnica która powaliła sporą część lasu. Nieopodal miała również miejsce tragedia zwiazana z obozem harcerskim. Na nieszczęście Marcina, skończył on prace przy aucie i pojechał nim na feralny kamping. Chłopak włożył w ten projekt kupę czasu i jak wiadomo hajsu. Chciałbym móc mu pomóc, stąd ta zbiórka.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!