Zbiórka Sierociniec w Ugandzie bilety - miniaturka zdjęcia

Sierociniec w Ugandzie bilety Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sierociniec w Ugandzie bilety - zdjęcie główne

Sierociniec w Ugandzie bilety

160 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Domagalska - awatar

Anna Domagalska

Organizator zbiórki

Budowa sierocińca w Ugandzie - zbiórka na bilety lotnicze dla wolontariuszy

Dzień dobry, nazywam się Anna Domagalska i jestem mamą Oliwiera, który uczęszcza do klasy 6 w Szkole Podstawowej nr 2 w Pile. Klasa mojego syna wraz z wychowawcą od dwóch lat bierze udział w projekcie budowy sierocińca w Ugandzie. W lutym 2020 roku Pani Regina, wychowawca klasy, wraz z dwoma wolontariuszami wylatuje do Ugandy, by na  miejscu sprawdzić postęp prac, zawieźć najpotrzebniejsze rzeczy, a przede wszystkim dać tym dzieciom trochę radości i beztroski. Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą  o wsparcie kosztów podróży naszych wolontariuszy. Koszt biletów do Ugandy dla trzech osób to kwota 12000 zł, dziś dla nas ta kwota jest nieosiągalna. Równocześnie prowadzimy zbiórkę na budowę, zbieramy ubrania dla dzieci, organizujemy pikniki.

 Jeszcze raz z całego serca proszę o pomoc, za którą z góry dziękuję!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Domagalska - awatar

  Anna Domagalska

  22.10.2019
  22.10.2019

  Przedstawiam Państwu link do reportażu o naszej akcji:
  https://dziendobry.tvn.pl/a/uczniowie-z-pily-i-ich-nauczyciele-rozpoczeli-budowe-sierocinca-w-ugandzie?fbclid=IwAR0Z6ZXdtXIE9tV0ugHal04FsmCWRUiO9Cq1tCUzIUZvXypw5Lcarcc-pEI

160 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Domagalska - awatar

Anna Domagalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia i Arek - awatar
Kasia i Arek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij