Zbiórka Rehabilitacja Tereski i Madzi - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Tereski i Madzi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja Tereski i Madzi - zdjęcie główne

Rehabilitacja Tereski i Madzi

21 042 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 251 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Żołyńska-Stapkiewicz - awatar

Beata Żołyńska-Stapkiewicz

Organizator zbiórki

Dwie wspaniałe dziewczyny Tereska i Madzia, nierozłączne - mama i córka, które postanowiły w piękny lipcowy sobotni poranek wybrać się wspólnie na wycieczkę rowerową. Jednak ich wspólny cudowny dzień niespodziewanie skończył się tragicznie. Gdy jechały chodnikiem - drogą dla rowerów, z ogromną siłą uderzył w nie młody, bezmyślny kierowca powodując, że ich życie w jednej chwili runęło w gruzach. Tereska bardzo długo walczyła o życie w szpitalu, przeszła wiele skomplikowanych operacji, jednak jej niesamowita siła walki spowodowała, że zrobiła ogromy krok do przodu - już może siedzieć! Niestety ma uszkodzony rdzeń kręgowy, dlatego też tak ważne są dla niej pieniądze na rehabilitację. Madzia miała zmiażdżone biodro  i skróconą nóżkę. Jest bardzo dzielną, niesamowicie inteligentną dziewczyną, wiecznie uśmiechniętą. Na miejscu wypadku, mimo ogromnego bólu i szoku potrafiła podać ratownikom numer telefonu do swojego taty. 

Proszę pomóżcie w tym podwójnym rodzinnym dramacie, te dziewczyny na prawdę potrzebują Waszej pomocy.

Dziewczyny są pod opieką Fundacji Nadzieja, Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych, gdzie można również dokonać wpłaty na ich subkonta lub przekazać 1% swojego podatku.  

https://fundacjanadzieja.com/pl
/podstrona/26.html 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Żołyńska-Stapkiewicz - awatar

  Beata Żołyńska-Stapkiewicz

  25.07.2021
  25.07.2021

  Witam Was serdecznie, chciałabym Was zaprosić do obejrzenia odcinka programu “Sprawa dla Reporterów" w dniu 5.08.2021 gdzie boharkami będą Tereska i Madzia, które przedstawią w programie Elżbiety Jaworowicz swoje obecne życie i problemy po wypadku. Przypominam też o zbiórce na ich cel na stronie Pomagam.pl. Jako administrator zbiórki na rzecz Tereski i Madzi Olczyk bardzo chciałbym podziękować za każdą wpłatę. Jesteście wspaniali ❤️

Komentarze


 • Bożena Miecznik (Karpińska) - awatar

  Bożena Miecznik (Karpińska)

  28.05.2021
  28.05.2021

  Teresko życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.

 • Sąsiedzi ze wsi Smolice działki - awatar

  Sąsiedzi ze wsi Smolice działki

  11.11.2019
  11.11.2019

  Witam. Mieszkamy niedaleko miejsca wypadku. Można powiedzieć, że niemal byliśmy świadkami tragedii. Współczujemy i dołączamy się do akcji. Życzymy możliwe krótkiego terminu zebrania wymaganej kwoty. Pozdrawiamy serdecznie. Życzliwi.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.11.2019
  02.11.2019

  Dużo zdrówka :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.10.2019
  10.10.2019

  Życzę zdrowia!!!

 • Jolanta hoch - awatar

  Jolanta hoch

  08.10.2019
  08.10.2019

  Dziewczyny jesteście bardzo dzielne.Trzymajcie się Będę z Wami.

21 042 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 251 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Żołyńska-Stapkiewicz - awatar

Beata Żołyńska-Stapkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 251

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
16
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena Romanowicz - awatar
Magdalena Romanowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beata Mazur - awatar
Beata Mazur
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij