Zbiórka Pomoc rodzinie po powodzi - zdjęcie główne

Pomoc rodzinie po powodzi

3 618 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Zaborek - awatar

Marcin Zaborek

Organizator zbiórki

Witam, mam na imię Marcin i zbieram pieniądze dla mojej dobrej znajomej Pauliny Wielgus i jej rodziny Ewa i Sylwester Wielgus, zamieszkalych pod adresem Wierzchowiska 1 nr domu 6. Jej rodzina straciła dorobek całego życia przez powódź, która miała miejsce ostatnimi czasy w Wierzchowiskach. Rodzina Pauliny straciła wszystkie rzeczy, które były w ich domu podczas powodzi: dokumenty, meble, ubrania, sprzęt AGD itd. Uszkodzeniom uległ również budynek mieszkalny i obecnie nie nadaje się aby w nim mieszkać. Proszę ludzi dobrej woli o jakąkolwiek wpłatę. Jeśli chodzi o prawdziwość zbiórki to mogę ją potwierdzić, zapraszam do kontaktu. Organizuje tę zbiórke, ponieważ bardzo zależy mi aby pomóc rodzinie Pauliny i uważam, że każdy z nas w obliczu tak strasznej klęski zachowalby się tak samo. 

Pamiętajcie dobro powraca!


Hello, my name is Marcin. I am trying to collect money for my good friend Paulina Wielgus and her family Ewa and Sylwester Wielgus. Recently their home in Poland has been flooded during heavy rains and they lost all their belongings including documents, furniture, clutches, household appliances etc. The house itself has also been damaged and must be fixed before the family can move back in.

I am asking all the good people for any financial help they can provide.

I have organized this money collection because I am very motivated to help Paulina’s family as they are going through very hard times. I know that everyone would do the same to help in case a horrible disaster like that happens.

Please contact me if you have any concerns and would like to verify authenticity of this announcement.

https://www.niedziela.pl/artykul/43589/Wierzchowiska-ogromne-straty-po-nawalnicy

https://kurierlubelski.pl/wierzchowiska-kolo-janowa-lubelskiego-zalane-po-burzy-ponad-stu-strazakow-walczy-z-zywiolem/ar/c1-14224849

https://fakty.interia.pl/lubelskie/news-powodz-w-lubelskiem-100-domow-zalanych-zniszczone-drogi-i-mo,nId,3054377

W imieniu rodziców Pauliny dla których jest prowadzona ta zbiórka, Pauliny i również w swoimi imieniu, pragnę bardzo podziękować Wszystkim tym którzy nam pomogli, za okazane zainteresowanie, wsparcie,telefony i pytania. Jesteście Wielcy !! 

Prosiłbym o dalsze udostępnianie naszej zbiórki jak tylko się da, im większy zasięg tym szybciej będziemy u celu. 


Praca idzie powoli do przodu, zostało sporo do zrobienia ale nikt się nie poddaje


29.06- byłem tam osobiście razem z Pauliną i dobrym znajomym, przywieźliśmy trochę rzeczy które udało nam się zebrać. Sam przekonałem się o tym że zdjęcia nie dają pełnego wyobrażenia o tym jak tam jest na prawdę. Skala zniszczeń w całej miejscowości jest ogromna, coś nie do wyobrażenia.... Tak wygląda prowizoryczna kuchnia gdzie rodzice Pauliny muszą przygotowywać posiłki...

26.06- burzenie ścian 

 


dzisiejsze prace (24.06.19) burzenie komina. 

zdjęcia tuż po powodzi :

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  24.06.2019
  24.06.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

  • Marcin Zaborek - awatar

   Marcin Zaborek - Organizator zbiórki

   24.06.2019
   24.06.2019

   Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz... Bardzo piękny psalm. Dziękuję z całego serca w imieniu swoim oraz najbliższych Pauliny za wsparcie i słowa otuchy

3 618 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Zaborek - awatar

Marcin Zaborek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jsik - awatar
Jsik
100
Anna - awatar
Anna
200
Magdalena Włodarczyk - awatar
Magdalena Włodarczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Stanisława - awatar
Stanisława
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Teresa Mazur - awatar
Teresa Mazur
10
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij