Zbiórka Mięsak EWINGA - Pomagamy Monice - miniaturka zdjęcia

Mięsak EWINGA - Pomagamy Monice Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mięsak EWINGA - Pomagamy Monice - zdjęcie główne

Mięsak EWINGA - Pomagamy Monice

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
ŁUKASZ Kryszak - awatar

ŁUKASZ Kryszak

Organizator zbiórki

Moja siostra Monika ma 26 lat, od 4 lat mieszka w Rzymie. Tam poznała chłopaka a 28 stycznia została mamą. Niestety w ten szczęśliwy dla niej dzień zaczął się również horror.

Monika urodziła poprzez cesarskie cięcie ze względu na silny ból w okolicach kości ogonowej i ucisk na drogi rodne nie mogła urodzić naturalnie. Po narodzinach dziecka został u niej wykryty guz w wielkości pomarańczy, nie można było nic z nim zrobić ponieważ było świeżo po cesarskim cięciu.

Wróciła do domu, przez niespełna 2 tygodnie zajmowała się swoim synkiem, nadal odczuwała bóle które z czasem coraz bardziej się nasilały. Została znowu hospitalizowana. Miała wykonywane szereg badań lecz lekarze mieli problem z rozpoznaniem guza, czy jest on złośliwy czy też nie. Lekarze we Włoszech zdecydowali się na operacyjne usunięcie guza. Najgorsze jednak dopiero się zaczęło. Wycięcie guza uszkodziło nerwy a to spowodowało brak czucia od pasa w dół a z tym Monika straciła również czucie przy wypróżnianiu się oraz straciła czucie w nogach.


Po wykonaniu biopsji okazało się że guz który został wycięty to rzadki MIĘSIAK EWINGA złośliwy nowotwór kości.


Dramat... dla Niej i całej rodziny.

Po operacji Monika czuła się lepiej niż przed ponieważ nie cierpiała już tak, a guz który został wycięty już nie uciskał jej narządów płciowych.

Jednak po kilku dniach w ranę którą miała po operacji wdała się infekcja. Monika miała gorączkę i bardzo źle się czuła. Infekcję udało się wyleczyć. Narzeczony Moniki dowiedział się że w Milano odległym o ok. 600 km znajduje się klinika w której są specjaliści znający się na tej odmianie raka. Po konsultacji z nimi lekarze kazali natychmiast rozpocząć chemioterapię.

Niestety w tym czasie rana pooperacyjna otworzyła się i wdała się kolejna infekcja, która aktualnie jest leczona co za tym idzie nie można rozpocząć chemioterapii którą Monika powinna mieć już dawno.


Celem zbiórki jest transportowanie Moniki z Rzymu do Centrum Onkologii-im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Koszty transportu medycznego oraz leczenia Moniki niestety przerosły Nas wszystkich, dlatego bardzo prosimy o Wasze wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
ŁUKASZ Kryszak - awatar

ŁUKASZ Kryszak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij