Zbiórka Aparat Słuchowy dla Klaudiusza - miniaturka zdjęcia

Aparat Słuchowy dla Klaudiusza Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Aparat Słuchowy dla Klaudiusza - zdjęcie główne

Aparat Słuchowy dla Klaudiusza

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Kocimska - awatar

Marta Kocimska

Organizator zbiórki

Mam na imię Marta mam 13 lat . Mieszkam w Polsce od urodzenia . Zbieram pieniądze dla taty mojej koleżanki,  który nie słyszy i bardzo potrzebuje aparatu słuchowego. Bardzo by mu to pomogło. Te pieniądze zostaną wykorzystane na zakup aparatu słuchowego dla pana Klaudiusza. Będę naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc. Pan Klaudiusz naprawdę bardzo by się ucieszył. Pan Klaudiusz , jego żona i córka zgodzili się na pomoc w zbieraniu pieniążków. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marta Kocimska - awatar

  Marta Kocimska

  23.04.2019
  23.04.2019

  Mam na imię Marta mam 13 lat . Mieszkam w Polsce od urodzenia. Zbieram na aparat
  słuchowy dla taty mojej kolezanki. Bardzo
  przydałby się mu taki aparat . Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc , przecież trzeba sobie pomagać nawzajem . Pan Klaudiusz , żona I córka zgodzili się na zbiórkę.

  Zdjęcie aktualizacji 30 145

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Kocimska - awatar

Marta Kocimska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij