Zbiórka Leonard i Orest - rehabilitacja - miniaturka zdjęcia

Leonard i Orest - rehabilitacja

Zbiórka Leonard i Orest - rehabilitacja - zdjęcie główne

Leonard i Orest - rehabilitacja

828 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Janik - awatar

Jakub Janik

Organizator zbiórki

Orest i Leonard to dwaj wspaniali bracia, których łączy nie tylko uczucie i wspólne chwile zabaw. Niestety łączy ich też choroba. Na szczęście chłopcy są bardzo dzielni i walczą każdego dnia. Mają też niesamowitego pomocnika w tych bataliach – to ich mama Martyna.  Środki które chcemy zebrać zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne dla chłopców oraz regularne wizyty u specjalistów. Chłopcy są podopiecznymi Fundacji Pomocy Dzieciom Podaj Rękę Małemu Przyjacielowi http://fundacjaprmp.org.pl

Leoś jest wcześniakiem z zaburzeniami rozwojowymi ze spektrum autyzmu. Mimo to przypadła mu ważna rola w rodzinie. To on jest najstarszy facetem w domu. Trzeba przyznać, że stara się dzielnie radzić sobie z takim wyzwaniem.

Orest urodził się z wadą genetyczną– zespołem Downa. Mimo tego uśmiech nie schodzi z jego twarzy. Chłopiec stara się żyć tak jak jego rówieśnicy i doskonale mu to wychodzi. 


Osobą, dzięki której ich życie jest szczęśliwe jest mama Martyna. To kobieta, która nie zna problemów nie do rozwiązania. Wierzy w ludzi i w ich szczere intencje i dobre serca. Docenia każde, nawet najdrobniejsze wsparcie jakie otrzymują jej synowie.


Czego może brakować tak kochającej się rodzinie? Tylko jednego. Środków na rehabilitację. Niestety za turnusy rehabilitacyjne i opiekę specjalistów nie można płacić uśmiechem i dobrym słowem. Chyba, że ktoś zna taki kraj, gdzie dobro jest akceptowana walutą to prosimy o namiary. Przed chłopakami jeszcze lata rehabilitacji i walki o sprawne i samodzielne funkcjonowanie w społeczeństwie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ania - awatar

    Ania

    01.06.19
    01.06.19

    Powodzenia!

828 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Janik - awatar

Jakub Janik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
MS-K - awatar
MS-K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz Batorowicz - awatar
Łukasz Batorowicz
20
Ania - awatar
Ania
20
Magdalena Sobczak-Kamińska - awatar
Magdalena Sobczak-Kamińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Biernacka - awatar
Małgorzata Biernacka
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij