
Witam, prowadzę zbiórkę dla mojego 15 miesięcznego siostrzenca Antosia. Antek został wybudzony ze śpiączki . Mały jestu po udarze potrzebuje rahabilitacj zeby na nowo nauczyc sie siadac mówic i zaczac chodzic .Rehabilitacja jest bardzo kosztowna nie mowiac juz o specjalnym materacu przeciw odlezyna dla tego zwracam sie do wszystkich o pomoc .Pomóżcie nam odzyskać naszego małego kochanego Antosia
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Marlena Binkowska
Niech maly wraca do zdrowia 😕😪