Zbiórka Turnus z zabiegami - zdjęcie główne

Turnus z zabiegami

1 840 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Krupa - awatar

Paulina Krupa

Organizator zbiórki

KOCHANI                                                                                    


Mam na imię Paulina, mój los nigdy mnie nie oszczędzał, ponieważ urodziłam się zdrowa i w trzeciej dobie zostałam zarażona sepsą w szpitalu. Ta sepsa zniszczyła mój organizm i nie mogę chodzić, jeżdżę na wózku inwalidzkim. Pomimo wielu chorób, to jestem osobą pogodną i zawsze cieszącą się każdą chwilą życia. Moi rodzice od mojego urodzenia opiekują się mną i robią to najlepiej jak potrafią!!! Moja mama od 4 lat jest dializowana otrzewnowo, a w przyszłości będzie musiała mieć przeszczep nerki. Mój tato cierpi na bóle kręgosłupa, które powodują problemy zdrowotne. Mam wielką prośbę…

Bardzo Was proszę, kochani, o wpłacenie każdej złotówki, to mnie przybliży do zrealizowania celu,

chciałabym zabrać rodziców na turnus rehabilitacyjny. Dziennie będą 3 zabiegi dla każdego z nas! Problem w tym, że niestety nie jestem w stanie odłożyć pieniędzy na ten cel:-(  Ja i moi rodzice jesteśmy osobami chorymi, którzy potrzebują rehabilitacji, więc naprawdę, to dla nas ważne!!!

Ja i moi rodzice dziękujemy Wam z góry za wpłaty! Mam najcudowniejszych rodziców na świecie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 840 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Krupa - awatar

Paulina Krupa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Asia - awatar
Asia
20
Arleta Wroblewska - awatar
Arleta Wroblewska
50
Kleo - awatar
Kleo
100
Marlena Heidi Wróblewska - awatar
Marlena Heidi Wróblewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
10
Jakub - awatar
Jakub
10
PrzemysławPiekarski - awatar
PrzemysławPiekarski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij