Zbiórka Uśmiech Dziecka - TO DZIAŁA ! - miniaturka zdjęcia

Uśmiech Dziecka - TO DZIAŁA ! Jak założyć taką zbiórkę?

Uśmiech Dziecka - TO DZIAŁA !

3 143 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

RĄCZKI MALUTKIE, ALE CHWYCĄ CIĘ ZA SERCE NA ZAWSZE !

Specjalizujemy się w terapii uśmiechem i zabawą, którą przeprowadzamy na oddziałach onkologii i hematologii dziecięcej, oraz na oddziałach pediatrycznych , domowych hospicjach, oraz placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Naszym głównym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą i pokazanie im, że diagnoza to nie wyrok. Nie raz widzimy przypadki w których to własnie pozytywne podejście odgrywa główną rolę. Nasza akcja "Uśmiech Dziecka" wywołuje dużo pozytywnej energii dla tych najmłodszych, dla starszych i obowiązkowo dla rodziców. Niosąc im radość i uśmiech, bawiąc likwidujemy stres i napięcia spowodowane nietypową i często bardzo trudną sytuacją chorego Dziecka. 

Pozytywna energia ma ogromne znaczenie i od niej zależy bardzo dużo: jeśli Pacjent się UŚMIECHA, łatwiej mu przychodzi WALKA! Wsparcie pozytywnie zmotywowanej rodziny ma również kolosalne znaczenie, dlatego my "wpadamy" na oddział z UŚMIECHEM i jak zawsze poprzeszkadzamy, pohałasujemy by rozwiać szpitalną nudę :)

Z roku na rok rośnie liczba dzieci i młodych ludzi u których diagnozuje się choroby nowotworowe. Jednak są osoby które mimo wszystko chcą przywrócić im uśmiech, nadzieję i przypomnieć, że każda chwila jest na wagę złota, każdą trzeba się cieszyć i czerpać z niej siłę do WALKI. Do nich należą również finaliści ostatniej edycji programu "You Cand Dance - po prostu tańcz" Klaudia Antos i Michał MajKel Kalcowski, którzy zawitali na oddział onkologii i hematologii Dziecięcej UCK w Gdańsku <3 Poprzez naszą aktywność chcemy nieść pomoc i nadzieję tym wszystkim, którzy przerażeni i osamotnieni znaleźli się w "krainie nowotworu". A tam bez wsparcia i życzliwości trudno jest walczyć, a jeszcze trudniej wygrać. 

W chwili obecnej przeprowadzamy również projekt "Czapeczki Niewidki" kolorowe, magiczne czapeczki dla dzieci z oddziałów onkologii, chemioterapii jak również hospicjów w całej Polsce. Pragniemy zachęcić wszystkich ludzi dobrej woli do wzięcia udziału w akcji. Największy nacisk kładziemy na współpracę z osobami samotnymi,  oraz mieszkańcami w Domach Pomocy Społecznej zapewniając im tym samym udział w terapii manualnej, pozwalając wykorzystać ich wspaniałe umiejętności szydełkowania. " Już wiem, już wiem co zrobię, do bajki wejdę sobie, pożyczę na chwileczkę, niezwykłą czapeczkę. Czapeczka Niewidka, niewielka, niebrzydka. Na głowę ją włożę i nie ma cię chorobo.....JEST ZDROWIE"

Przeprowadzamy akcję rejestracji potencjalnych Dawców szpiku, oraz zgłaszamy chorych na nowotwory krwi do jednej z Baz Dawców Komórek Macierzystych i Szpiku. W ramach naszego programu przeprowadzamy również prelekcję w szkołach z udziałem realnego Dawcy szpiku. Łamiąc stereotypy pobrań szpiku edukujemy młodzież w jak prosty sposób można podzielić się tym co mamy we krwi najcenniejszego i uratować życie osoby chorej na białaczkę. 

Pomagamy również w codziennym leczeniu naszych podopiecznych - w kosztach jakie muszą ponosić na leki, opatrunki, sprzęt medyczny, badania, rehabilitację - dzięki temu mogą POKONAĆ CHOROBĘ.

Nasi podopieczni:

9 letni NORBERT

11 letni DOMINIK

7 letni KSAWERY30 letni KUBA

Aby móc to wszystko kontynuować potrzebujemy wsparcia. 

Cała uzbierana kwota będzie przeznaczona na:

-  zakup materiałów na zajęcia z Dziećmi - akcje "Uśmiech Dziecka", które przeprowadzamy na oddziałach Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz na oddziałach pediatrycznych. Pełne radości i prezentów akcje, dzięki którym Dzieci zapominają o chorobie - na ich buziach pokazuje się uśmiech,

- pokrycie kosztów dojazdu na Oddziały Onkologii i Hematologii Dziecięcej,

- pilne wyjazdy do Kliniki - Kochani są to zgłoszenia Mam , które po stwierdzonej chorobie nowotworowej Dziecka trafiają na oddział onkologii i hematologii - tragedia diagnozy, szok, poczucie niesprawiedliwego świata - dlaczego moje dziecko!.  Kiedy otrzymujemy telefon z prośbą o pomoc chcemy być tam jak najszybciej, poznać małego pacjenta, rodzinę i działać. Kiedy rodzic decyduje się na wykonanie telefonu do nas, uwierzcie to niejednokrotnie nie jest łatwa rozmowa - pełna łez,  proszenia oraz dziękowania za pomoc - ale przede wszystkim to dla Rodziców jest dramatycznym apelem o pomoc - nie odmówimy jej nikomu!. 

- ubezpieczenia Wolontariuszy (jesteśmy jako organizacja do tego zobowiązani i musimy mieć na to pieniążki)

Muszkieterowie Szpiku działają całkowicie charytatywnie, nikt z nas nie pobiera żadnego wynagrodzenia za pracę w Stowarzyszeniu. Nie mamy żadnego sponsora, wszystkie nasze akcje finansujemy z tego co uzbieramy od Was Kochani. Wszystkie wydatki rozliczamy co do grosza, przed wydaniem Waszej każdej złotówki oglądamy ją z każdej strony czy nie za dużo wydamy, czy można zaoszczędzić aby zrobić więcej akcji, aby częściej być na oddziałach u Dzieciaków.................aby wystarczyło.

Tylko z Twoją pomocą możemy pomóc małym pacjentom. Dlatego prosimy Cię o wsparcie!

Więcej o nas:

WWW http://muszkieterowieszpiku.pl 

FACEBOOK: http://fecebook.com/muszkieterowieszpiku 


Za każdą wpłatę darowizny dziękujemy!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  09.10.2018
  09.10.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • DAROWIZNA - awatar

  DAROWIZNA

  09.03.2018
  09.03.2018

  Dum spiro, spero.

 • Beata Krochmal darowizna - awatar

  Beata Krochmal darowizna

  09.03.2018
  09.03.2018

  Zdrowka

 • Danusia Kopacz - awatar

  Danusia Kopacz

  22.02.2018
  22.02.2018

  Popieram i Wspieram :) Ps. Kasiu dziękuję za zaproszenie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.02.2018
  21.02.2018

  Jestescie Wielcy! pozdrawiam

3 143 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 56

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Edith - awatar
Edith
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia - awatar
Kasia
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij