Zbiórka Na rehabilitacje synka - zdjęcie główne

Na rehabilitacje synka

150 zł  z 6 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Błaszkiewicz - awatar

Marta Błaszkiewicz

Organizator zbiórki

Gracjanek ma 11 lat i stwierdzone dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe spastyczne, nie siedzi samodzielnie, nie chodzi, nie potrafi również sam jeść. Urodził się w 42 tc w zamartwicy bez oznak życia co spowodowało niedotlenienie mózgu dużego stopnia. Od urodzenia ma wzmożone napięcie mięśniowe z roku na rok pomimo rehabilitacji napięcia wzrastały wraz z drżeniami nad którymi nie można było zapanować. W końcu zdecydowaliśmy się w marcu br. na zabieg fibrotomii w Krakowie który był bardzo kosztowny ale dzięki ludziom dobrych serc uzbieraliśmy daną kwotę. Synek po zabiegu wymaga kosztownej i specjalistycznej  rehabilitacji ruchowej, aby przeprowadzony zabieg nie poszedł na marne i było widać efekty obniżonego napięcia mięśniowego  kończyn górnych i dolnych a przede wszystkim mniejsze cierpienie mojego synka.Koszt takiego turnusu to 6200 zł, nie stać nas na takie drogie leczenie dlatego prosimy ludzi dobrych serc aby wspomogli mojego synka Gracjanka w kontynuowaniu leczenia i rehabilitacji. Dziękuję mama Gracjanka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
150 zł  z 6 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Błaszkiewicz - awatar

Marta Błaszkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Katarzyna - awatar
Katarzyna
100
Justyna - awatar
Justyna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij