Zbiórka Na leczenie , terapie , sprzęty - miniaturka zdjęcia

Na leczenie , terapie , sprzęty Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na leczenie , terapie , sprzęty - zdjęcie główne

Na leczenie , terapie , sprzęty

14 091 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 160 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Rzepa - awatar

Natalia Rzepa

Organizator zbiórki

Alicja urodziła się 04.12.2013r. Dziś ma 6 lat, nie siedzi , nie mówi , nie chodzi. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Nasza córeczka do czasu porodu była zdrową dziewczynką, Ja mama Aluni odbywałam prywatne wizyty lekarskie 2 razy w miesiącu, miałam różne badania wykonywane podczas ciąży m.in usg 4D, cytomegalie, toksoplazmozę itp. Nic nie wskazywało,że Alunia dziś będzie niepełnosprawna . O jej stanie zdrowia zadecydowała wydłużona akcja porodu, wahające się tętno , zielone wody płodowe. W ostatniej chwili decyzja o cesarskim cięciu. Ala przyszła na świat w stanie ogólnym ciężkim (apgar1/3/6/8 pkt)  nie oddychała, została resuscytowana , intubowana, masaż serca . Po 3 godzinach zaobserwowano objawy neurologiczne, została przewieziona karetką na Oddział Patologii Noworodka Copernicus w Gdańsku. 3 doby walczyła o życie o swój oddech, w szpitalu spędziła 25 dni, miała wykonywane różne badania m. in usg głowy, 2 razy pobierany płyn rdzeniowy,który na szczęście był zawsze przezroczysty. Miała badania genetyczne i metaboliczne wynik jest ujemny co oznacza ,że Ala w tym kierunku jest zdrową dziewczynką . Alicja została przekazana po 26 dniach na Oddział Patologii Wieku niemowlęcego Dębinki w Gdańsku w celu poszerzenia diagnostyki w tym wykonania rezonansu główki. Dnia 8 stycznia została wypisana ze szpitala do dziś trwa jej walka o zdrowie fizyczne. Jest codziennie rehabilitowana metodą bobath 2 razy w Ośrodku a kolejne dni odbywa rehabilitację prywatną w domu koszt rehabilitacji wynosi 70 zł 60 min zajęć . Jest pod stałą opieką neurologa, okulisty, gastrologa , logopedy. Alunia pije kaloryczne mleko NUTRINI wzbogacone w białko, witaminy, węglowodany koszt jednej butelki to 8.50 Ala wypija 3-4 dziennie . Alunia to bystra dziewczynka , która rozumie otaczający jej świat , ma swoje ulubione bajki, piosenki , ma ogromną siłę życia , bardzo lubi ćwiczyć , stać w pionizatorze . Alicja często jeździ do lekarzy , na kontrolę , na rehabilitację itp ,  Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc finansową ,każda złotówka to dar serca dla Aluni , za każde wsparcie serdecznie dziękujemy !!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Natalia Rzepa - awatar

  Natalia Rzepa

  06.01.2018
  06.01.2018

  Przesyłam oferte cenową wózka

  Zdjęcie aktualizacji 10 827

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.2018
  15.11.2018

  Powodzenia 😊

 • Natalia Chrzanowska - awatar

  Natalia Chrzanowska

  23.01.2018
  23.01.2018

  ♥️♥️♥️

 • Sisters Salon Urody - awatar

  Sisters Salon Urody

  21.01.2018
  21.01.2018

  Dla Aluni <3

 • Marlena - awatar

  Marlena

  13.01.2018
  13.01.2018

  Dobrze, że Alicja ma przy sobie wspaniałą rodzinę, która walczy o nią każdego dnia! Nigdy nie wolno się poddawać!

 • Dąbrowska - awatar

  Dąbrowska

  10.01.2018
  10.01.2018

  Życzę dużo zdrówka dla Ali 😊 ściskam mocno

14 091 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 160 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Rzepa - awatar

Natalia Rzepa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 160

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kwiatek - awatar
Kwiatek
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij