Zbiórka Na leczenie , terapie , sprzęty - miniaturka zdjęcia

Na leczenie , terapie , sprzęty

Zbiórka Na leczenie , terapie , sprzęty - zdjęcie główne

Na leczenie , terapie , sprzęty

14 091 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 160 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Rzepa - awatar

Natalia Rzepa

Organizator zbiórki

Alicja urodziła się 04.12.2013r. Dziś ma 6 lat, nie siedzi , nie mówi , nie chodzi. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Nasza córeczka do czasu porodu była zdrową dziewczynką, Ja mama Aluni odbywałam prywatne wizyty lekarskie 2 razy w miesiącu, miałam różne badania wykonywane podczas ciąży m.in usg 4D, cytomegalie, toksoplazmozę itp. Nic nie wskazywało,że Alunia dziś będzie niepełnosprawna . O jej stanie zdrowia zadecydowała wydłużona akcja porodu, wahające się tętno , zielone wody płodowe. W ostatniej chwili decyzja o cesarskim cięciu. Ala przyszła na świat w stanie ogólnym ciężkim (apgar1/3/6/8 pkt)  nie oddychała, została resuscytowana , intubowana, masaż serca . Po 3 godzinach zaobserwowano objawy neurologiczne, została przewieziona karetką na Oddział Patologii Noworodka Copernicus w Gdańsku. 3 doby walczyła o życie o swój oddech, w szpitalu spędziła 25 dni, miała wykonywane różne badania m. in usg głowy, 2 razy pobierany płyn rdzeniowy,który na szczęście był zawsze przezroczysty. Miała badania genetyczne i metaboliczne wynik jest ujemny co oznacza ,że Ala w tym kierunku jest zdrową dziewczynką . Alicja została przekazana po 26 dniach na Oddział Patologii Wieku niemowlęcego Dębinki w Gdańsku w celu poszerzenia diagnostyki w tym wykonania rezonansu główki. Dnia 8 stycznia została wypisana ze szpitala do dziś trwa jej walka o zdrowie fizyczne. Jest codziennie rehabilitowana metodą bobath 2 razy w Ośrodku a kolejne dni odbywa rehabilitację prywatną w domu koszt rehabilitacji wynosi 70 zł 60 min zajęć . Jest pod stałą opieką neurologa, okulisty, gastrologa , logopedy. Alunia pije kaloryczne mleko NUTRINI wzbogacone w białko, witaminy, węglowodany koszt jednej butelki to 8.50 Ala wypija 3-4 dziennie . Alunia to bystra dziewczynka , która rozumie otaczający jej świat , ma swoje ulubione bajki, piosenki , ma ogromną siłę życia , bardzo lubi ćwiczyć , stać w pionizatorze . Alicja często jeździ do lekarzy , na kontrolę , na rehabilitację itp ,  Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc finansową ,każda złotówka to dar serca dla Aluni , za każde wsparcie serdecznie dziękujemy !!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Natalia Rzepa - awatar

  Natalia Rzepa

  06.01.18
  06.01.18

  Przesyłam oferte cenową wózka

  Zdjęcie aktualizacji 10 827

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.18
  15.11.18

  Powodzenia 😊

 • Natalia Chrzanowska - awatar

  Natalia Chrzanowska

  23.01.18
  23.01.18

  ♥️♥️♥️

 • Sisters Salon Urody - awatar

  Sisters Salon Urody

  21.01.18
  21.01.18

  Dla Aluni <3

 • Marlena - awatar

  Marlena

  13.01.18
  13.01.18

  Dobrze, że Alicja ma przy sobie wspaniałą rodzinę, która walczy o nią każdego dnia! Nigdy nie wolno się poddawać!

 • Dąbrowska - awatar

  Dąbrowska

  10.01.18
  10.01.18

  Życzę dużo zdrówka dla Ali 😊 ściskam mocno

14 091 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 160 osób
Wpłać teraz
 
Natalia Rzepa - awatar

Natalia Rzepa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 160

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kwiatek - awatar
Kwiatek
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij