Zbiórka Aby nie zabrakło oddechu! - zdjęcie główne

Aby nie zabrakło oddechu!

386 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Kak - awatar

Przemysław Kak

Organizator zbiórki

Mam na imię Przemek jestem mężem cudownej żony Andzi moja żona jest chora na Astmę Oskrzelową sterydozależną o bardzo CIĘŻKIM przebiegu bardzo często moja żona jest w szpitalach ponieważ ma straszne duszności , jest także częstom bywalczynią na tzw. Pomocy wieczorowej tam podają żonie tlen i kroplówki ze sterydami prawie cały rok żona bierze sterydy. Moja żona bardzo potrzebuje NEBULIZATOR turystyczny który kosztuje ok 350 zloty lekarz powiedział że najlepszy dla mojej żony będzie Beurer IH55 ,potrzebny także pulsoksylometr koszt ok 200 złoty no i tlen Oxywatt koszt ok 100 złoty za 5 puszek . Na leki dla żony miesięcznie wydajemy ok 650 złoty .Niestety tym razem nie jesteśmy w stanie sami ponieść wszystkich kosztów.Dlatego chciałbym Was wszystkich gorąco  prosić o wsparcie. Każda złotówka jest teraz dla nas cenna ,a wierzę w Wasze szczodre serca.

Angelika jest dla mnie bardzo ważna , proszę Was z całego serca o wpłaty dla mojej żony. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Przemysław Kak - awatar

    Przemysław Kak

    15.07.2019
    15.07.2019

    Kochani bardzo dziękujemy za wszelkie wpłaty już zakupiłem, żonie nebulizator kieszonkowy bardzo dziękuję i zachęcam do dalszej wpłaty

386 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemysław Kak - awatar

Przemysław Kak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Ala M - awatar
Ala M
20
Danielco - awatar
Danielco
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ela Krawiec - awatar
Ela Krawiec
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij