
Ja z mężem zachorowaliśmy na raka w 2019r.Wyszliśmy oboje z tej choroby ale jesteśmy pod kontrolą lekarzy cały czas oszczędzałam mimo choroby żeby zrobić remont w domu.Zostało nam 7000 tysięcy oszczędności dla nas na jakiś czas jesteśmy na emeryturach i nam się nie przelewa przez te choroby leczenie kosztuje.Dzisiaj jednak przez sprzedaż butów zostałam okradziona z naszych oszczędności towar miałam wystawiony na OLX nawet nie wiem jak to się stało to był moment jak się zorientowałam konto było wyczyszczone,czone.Wstyd mi przed mężem ja taka rozważną tak dałam się podejść,ale trudno nikt nie jest idealny tylko jak z tym żyć.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!