Dla pogorzelców z Tomaszowa

105 475 zł  z 105 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 245 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Franciszek Osip - awatar

Franciszek Osip

Organizator zbiórki

Dzień dobry. 

Nazywam się Tomasz Górecki.  Wraz z żoną oraz dwójką dzieci (synek 4 lata oraz córka 10 lat) pierwszego dnia świąt (25.12.2020 roku), wskutek pożaru, straciliśmy dach nad głową oraz cały dobytek. Dom jest do całkowitej odbudowy. W tym celu nasi sąsiedzi zorganizowali zbiórkę, za co dziękujemy im bardzo.

Prosimy o pomoc w imieniu swoim, a przede wszystkim naszych dzieci,  które chcą znów bawić się pod dachem naszego domu, za którym bardzo tęsknią.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.02.2021
  12.02.2021

  niech płynie 👍❤

 • Michał - awatar

  Michał

  29.01.2021
  29.01.2021

  Powodzenia!

 • Od zuzlowej braci - awatar

  Od zuzlowej braci

  23.01.2021
  23.01.2021

  Zuzlowa rodzina 😊

 • Iza K - awatar

  Iza K

  23.01.2021
  23.01.2021

  Powodzenia.

 • Nicole Price - awatar

  Nicole Price

  23.01.2021
  23.01.2021

  I'm so sorry hope all gets sorted

105 475 zł  z 105 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 245 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Franciszek Osip - awatar

Franciszek Osip

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 245

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
ANETA ZIELENKIEWICZ - awatar
ANETA ZIELENKIEWICZ
30
Agnieszka Korkuś - awatar
Agnieszka Korkuś
20
Monika Foltyn książka little pony - awatar
Monika Foltyn książka little pony
5
Monika Foltyn książeczka księżniczki - awatar
Monika Foltyn książeczka księżniczki
5
Monika Foltyn księżeczki little pony- audio - awatar
Monika Foltyn księżeczki little pony- audio
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa niciejewska brosza - awatar
Ewa niciejewska brosza
110
Ala Potoczna - awatar
Ala Potoczna
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij