Nazywam się Ernest Wróblewski lat mam 15 i chcę zostać streamerem i zbieram na kartę graficzną rtx 3060 ti od MSI jak się możecie dołożyć do bardzo dziękuję .
0 zł
z 4 300 zł (Cel)
Wpłaciło 0 osób
w ciągu 1 dnia.
Dokonaj pierwszej wpłaty. Każda złotówka się liczy.