
Dzień dobry mam na imię Natalia mam 13 Lat i zmagam się z krzywą szczęką jak i zębami moja szczęka (górna) jest cofnięta do tyłu jak i w lewy bok (widoczne na zdj) tak samo moje zęby w górnej szczęce (chodzi o zęby trójki) są wysoko spowodowane tym że mam za duże zęby:( jak sami rozumiecie z wiekiem posiadanie krzywych zębów zmaga się z obraźliwymi komentarzami jak i kompleksami. Moich rodziców nie stać na aparat który nie ukrywając nie jest tani była bym bardzo wdzięczna za wpłacenie chociaż złotówki dziękuję za każdy wpłacony grosz!🩷 pieniążki zostaną wykorzystane na aparat na zęby jak i wizyty u ortodonty które są obowiązkowe posiadając aparat☺️
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!