Zbiórka Rehabilitacja Filusia - zdjęcie główne

Rehabilitacja Filusia

25 060 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 558 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Krychowski - awatar

Filip Krychowski

Organizator zbiórki

Filipek skończył 8 lat. Od urodzenia przeszedl bardzo wiele... Okołoporodowy udar mózgu przyczynił się do wielu zmian w mózgu. Filipek nie siedzi samodzielnie, nie chodzi, nie mówi. Padaczka lekooporna jest z nami od 6 miesiaca życia. Przeszedł operację kręgosłupa z powodu skoliozy neurogennej, operowane miał również biodro, osteotomia... Od urodzenia jest rehabilitowany metodą Vojty, jeździ na turnusy rehabilitacyjne, korzysta z każdej możliwej szansy na rozwój. Koszt jednego turnusu to 6000 złotych, a powinien być na nich co 3 miesiące, a przynajmniej 2 razy w roku. Rehabilitacja stacjonarna, bez której Filipek nie może żyć, to 900zł miesięcznie! Każdy dzień to walka o utrzymanie kondycji Filipka, korekta ciała, stymulacje... Eliminujemy złe wzorce, ponieważ wzmożone napiecie mięśniowe wymaga ciągłej pracy.

Jednak ta praca to nie tylko wiele wysiłku, ale to również ogromne koszty, dlatego prosimy o Twoje wsparcie. Pomóż Filipkowi wyjechać na turnus rehabilitacyjny, którego bardzo potrzebuje. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, ale także z całego serca dziękujemy za dotychczas okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Wujcikowska - awatar

  Anna Wujcikowska

  11.10.21
  11.10.21

  zestaw 2 muchy i 2 krawaty

 • Rubra Festuca - awatar

  Rubra Festuca

  18.09.21
  18.09.21

  Szary śpiworek dziecięcy.

 • Grzegorz Kuleszewicz - awatar

  Grzegorz Kuleszewicz

  10.09.21
  10.09.21

  Licytacja karnet

 • JulKa - awatar

  JulKa

  30.08.21
  30.08.21

  StukPuk

 • Marta Kesner, Crafter - awatar

  Marta Kesner, Crafter

  29.08.21
  29.08.21

  Marta Kesner, Crafter

25 060 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 558 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Krychowski - awatar

Filip Krychowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 558

Aga Rot, naklejki z lidla. - awatar
Aga Rot, naklejki z lidla.
15
Betti Ko - awatar
Betti Ko
20
Karolina Gwóźdź - awatar
Karolina Gwóźdź
40
Regina Góralska-Łyko, mata do zdjęć - awatar
Regina Góralska-Łyko, mata do zdjęć
25
Kasztany cz. 3 - awatar
Kasztany cz. 3
1 275
ANIA OLSZEWSKA licytacja FB - awatar
ANIA OLSZEWSKA licytacja FB
25
Anna Wujcikowska - awatar
Anna Wujcikowska
10
Kasia - awatar
Kasia
35
Joanna Kowalczyk - awatar
Joanna Kowalczyk
20
Joanna Kowalczyk, makrama - awatar
Joanna Kowalczyk, makrama
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij