Zbiórka Rehabilitacja Filusia - zdjęcie główne

Rehabilitacja Filusia

17 320 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 440 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Krychowski - awatar

Filip Krychowski

Organizator zbiórki

Filipek skończył 8 lat. Od urodzenia przeszedl bardzo wiele... Okołoporodowy udar mózgu przyczynił się do wielu zmian w mózgu. Filipek nie siedzi samodzielnie, nie chodzi, nie mówi. Padaczka lekooporna jest z nami od 6 miesiaca życia. Przeszedł operację kręgosłupa z powodu skoliozy neurogennej, operowane miał również biodro, osteotomia... Od urodzenia jest rehabilitowany metodą Vojty, jeździ na turnusy rehabilitacyjne, korzysta z każdej możliwej szansy na rozwój. Koszt jednego turnusu to 6000 złotych, a powinien być na nich co 3 miesiące, a przynajmniej 2 razy w roku. Rehabilitacja stacjonarna, bez której Filipek nie może żyć, to 900zł miesięcznie! Każdy dzień to walka o utrzymanie kondycji Filipka, korekta ciała, stymulacje... Eliminujemy złe wzorce, ponieważ wzmożone napiecie mięśniowe wymaga ciągłej pracy.

Jednak ta praca to nie tylko wiele wysiłku, ale to również ogromne koszty, dlatego prosimy o Twoje wsparcie. Pomóż Filipkowi wyjechać na turnus rehabilitacyjny, którego bardzo potrzebuje. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, ale także z całego serca dziękujemy za dotychczas okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona Harasimowicz - awatar

  Iwona Harasimowicz

  26.07.21
  26.07.21

  Wpłacone

 • Grzegorz Kuleszewicz - awatar

  Grzegorz Kuleszewicz

  18.06.21
  18.06.21

  licytacja kubki

 • Grzegorz Kuleszewicz - awatar

  Grzegorz Kuleszewicz

  21.05.21
  21.05.21

  licytacja kamienny moździerz

 • Grzegorz Kuleszewicz - awatar

  Grzegorz Kuleszewicz

  11.05.21
  11.05.21

  Licytacja pysznego ciasta

 • Dominika Kasprzak - awatar

  Dominika Kasprzak

  26.04.21
  26.04.21

  Książki

17 320 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 440 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Krychowski - awatar

Filip Krychowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 440

Izabela Użdrzychowska stojak na wino - awatar
Izabela Użdrzychowska stojak na wino
20
Elżbieta Malinka - awatar
Elżbieta Malinka
20
Andżelika Listos - awatar
Andżelika Listos
25
Zuza Bartoszyk puzzle - awatar
Zuza Bartoszyk puzzle
5
Zuza Bartoszyk puzzle - awatar
Zuza Bartoszyk puzzle
5
Iwona Harasimowicz - awatar
Iwona Harasimowicz
20
Izabela Użdrzychowska - awatar
Izabela Użdrzychowska
40
Elżbieta Barylska - awatar
Elżbieta Barylska
10
Betti Ko - awatar
Betti Ko
20
Kamila za odzywki - awatar
Kamila za odzywki
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij