Zbiórka Odbudowa domu po zerwaniu dachu - miniaturka zdjęcia

Odbudowa domu po zerwaniu dachu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odbudowa domu po zerwaniu dachu - zdjęcie główne

Odbudowa domu po zerwaniu dachu

1 548 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Jakubowska - awatar

Małgorzata Jakubowska

Organizator zbiórki

Kochani, bardzo proszę Was o wsparcie zbiórki pieniędzy na odbudowę domu po zerwaniu dachu w wyniku wichury w dniu 17.01.2022 w miejscowości Czerwonka Wieś. W jednej chwili moja prawie 90-letnia babcia oraz jej dwaj synowi stracili dach nad głową. Na szczęście nic nikomu się nie stało, jednak zniszczenia są ogromne.

Dach został zniszczony całkowicie wraz ze szczytami oraz kominem. Ponadto silnie uszkodzone zostało też naroże budynku poprzez oderwanie zewnętrznej warstwy ściany, w tej części budynku strop jest najbardziej uszkodzony, a ściany są bardzo popękane. Moi najbliżsi nie wyobrażają sobie aby mieszkać gdzieś indziej, dlatego po zabezpieczeniu budynku plandeką już na wiosnę chcielibyśmy ruszyć z odbudową.

Zebrane środki przeznaczone zostaną na materiały budowlane oraz ekipy remontowe. Zakres prac do wykonania jest bardzo duży:

- rozbiórka stropu w najbardziej uszkodzonej części budynku

- odbudowa i naprawa uszkodzonych ścian wraz z wykonaniem wieńca żelbetowego

- odbudowa komina

- wykonanie nowej konstrukcji dachu wraz z pokryciem.


Uszkodzeniu uległa także stodoła, której dach został zniszczony praktycznie w połowie i również wymaga obudowy.

Koszt wykonania powyższych napraw w obecnym czasie jest ogromny, dlatego zwracam się z gorącą prośbą o pomoc.

Wszystkim ludziom dobrego serca serdecznie dziękuję za okazane wsparcie finansowe. 

Dobro powraca! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 548 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Jakubowska - awatar

Małgorzata Jakubowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
MATI - awatar
MATI
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij