Zbiórka Rodzina, Brat, to cały mój świat - miniaturka zdjęcia

Rodzina, Brat, to cały mój świat

Marcin Błażkiewicz - awatar

Marcin Błażkiewicz

Organizator zbiórki

Na początku chciał bym się z wami przywitać, a najchętniej utulić wszytkich was za to, co robicie i jak dużo nadziei dajecie wszytkim tu którzy zgłaszają się z jakąś prośbą czy proszą o pomoc. Człowiek na Człowieka może zawsze liczyć jak przyjaciel na przyjaciela.


A więc witajcie Wszyscy 😊 .


Nazywam się Marcin piszę do was, ponieważ mój brat miał nie fortunny wypadek samochodowy i nie przeżył bym jak by mu się coś stało, ale na szczęście poduszki zadziałały  i mój młodszy braciszek jest cały. No dobra, ale teraz zostaje sprawa samochodu, który nie był jego i nie miał tyle szczęścia co on. Samochód był  pożyczony. Powiedziano nam, że nie opłaca się go naprawiać, ale jak chcemy to zrobią nam wycenę która jak mówili, napewno ma przekroczyć 10 tysięcy jak nawet nie 15 czy 20. Wszytko zależy od tego, co jeszcze znajdą, bo całego samochodu nie sprawdzili. Z racji, że ja pożyczyłem samochód z innym 2 kolegami czujemy się za to odpowiedzialni i chcemy pomóc to spłacić właścielowi, który za naprawę zapłaci, ale musimy wszystko zwrócić do czerwca. Jesteśmy jeszcze uczniamii technikum, młodziaki w życiu dorosłym i zarobić tyle w taki czas to nie lada wyzwanie zwłaszcza przez szkołę, gdzie musimy jeszcze chodzić przez najbliższe półtora miesiąca. Łapiemy się czego Kolwiek, żeby zarobić, ale nie wyrobimy się do końca czerwca. Zwłaszcza, że niektórzy z kolegów którzy byli wtedy jako świadkowie chcą też pomóc, ale nie mają jeszcze 18 lat i ciężko im z pracą nawet na wakacje. Ja oddaje wszytko co zarobie żeby tylko mu pomóc, ale mimo nie przespanych dni nie dam rady sam.


Już teraz chcę wam podziękować  za wsparcie, za każdy grosz który przeznaczacie na naprawdę tego samochodu, a być może nawet na kupno drugiego właścicielowi jeśli okaże się że tamten nie będzie naprawiony.

Gdybym tylko mógł, to najchętniej osobiście bym bardzo wam podziękował za pomoc i bez "sztamy" jaki i przytulasa by się nie odbyło 😁.


Trzymajcie się i życzę wam, aby ten uśmiech z radości pomagania  nigdy wam nie schodził z buziek. 😊😊


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Marcin Błażkiewicz - awatar

Marcin Błażkiewicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Beata Zięba - awatar
20
Beata Zięba

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij