Zbiórka Rodzina, Brat, to cały mój świat - miniaturka zdjęcia

Rodzina, Brat, to cały mój świat Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rodzina, Brat, to cały mój świat - zdjęcie główne

Rodzina, Brat, to cały mój świat

66 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Błażkiewicz - awatar

Marcin Błażkiewicz

Organizator zbiórki

Na początku chciał bym się z wami przywitać, a najchętniej utulić wszytkich was za to, co robicie i jak dużo nadziei dajecie wszytkim tu którzy zgłaszają się z jakąś prośbą czy proszą o pomoc. Człowiek na Człowieka może zawsze liczyć jak przyjaciel na przyjaciela.


A więc witajcie Wszyscy 😊 .


Nazywam się Marcin piszę do was, ponieważ mój brat miał nie fortunny wypadek samochodowy i nie przeżył bym jak by mu się coś stało, ale na szczęście poduszki zadziałały  i mój młodszy braciszek jest cały. No dobra, ale teraz zostaje sprawa samochodu, który nie był jego i nie miał tyle szczęścia co on. Samochód był  pożyczony. Powiedziano nam, że nie opłaca się go naprawiać, ale jak chcemy to zrobią nam wycenę która jak mówili, napewno ma przekroczyć 10 tysięcy jak nawet nie 15 czy 20. Wszytko zależy od tego, co jeszcze znajdą, bo całego samochodu nie sprawdzili. Z racji, że ja pożyczyłem samochód z innym 2 kolegami czujemy się za to odpowiedzialni i chcemy pomóc to spłacić właścielowi, który za naprawę zapłaci, ale musimy wszystko zwrócić do czerwca. Jesteśmy jeszcze uczniamii technikum, młodziaki w życiu dorosłym i zarobić tyle w taki czas to nie lada wyzwanie zwłaszcza przez szkołę, gdzie musimy jeszcze chodzić przez najbliższe półtora miesiąca. Łapiemy się czego Kolwiek, żeby zarobić, ale nie wyrobimy się do końca czerwca. Zwłaszcza, że niektórzy z kolegów którzy byli wtedy jako świadkowie chcą też pomóc, ale nie mają jeszcze 18 lat i ciężko im z pracą nawet na wakacje. Ja oddaje wszytko co zarobie żeby tylko mu pomóc, ale mimo nie przespanych dni nie dam rady sam.


Już teraz chcę wam podziękować  za wsparcie, za każdy grosz który przeznaczacie na naprawdę tego samochodu, a być może nawet na kupno drugiego właścicielowi jeśli okaże się że tamten nie będzie naprawiony.

Gdybym tylko mógł, to najchętniej osobiście bym bardzo wam podziękował za pomoc i bez "sztamy" jaki i przytulasa by się nie odbyło 😁.


Trzymajcie się i życzę wam, aby ten uśmiech z radości pomagania  nigdy wam nie schodził z buziek. 😊😊


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
66 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Błażkiewicz - awatar

Marcin Błażkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Beata Zięba - awatar
Beata Zięba
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij