
Zbieramy fundusze by pomóc pięknej kobiecie i matce na to by znów mogła żyć i uśmiechać się bez wstydu.
Młoda 34 letnia mama, która swoje w życiu przeszła, żyje sama z córką. Stara się by 10 latce niczego nie brakowało. Stara się być dobrą mamą i zawsze uśmiechniętą kobieta, jednak z tym uśmiechem jest największy problem. Lata zaniedbań kiedy była mała, później strach przed dentystą teraz niestety jest już wstyd i brak funduszy na poprawę zdrowa. Naszej wspaniałej mamie kilka lat temu wypadła "dwójka", teraz zaczyna się jej duży problem z "jedynką".
Strach i wstyd jest tak silny, ale wie że to czas by coś z tym zrobić. Niestety brak środków finansowych nie pozwala by zrobić to w szybkim tempie, żeby nie było za późno.
Dlatego prosimy o pomoc w zebraniu tej kwoty i pomoc znów się uśmiechać i zacząć ratować swoje zdrowie.
Nie zbieramy na wybielanie zębów a wstawienie brakującej "dwójki" i naprawę "jedynki", która zaraz może się posypać.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!