Zbiórka Leczenie po opracij raka - zdjęcie główne

Leczenie po opracij raka

100 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiesław Szewc - awatar

Wiesław Szewc

Organizator zbiórki

Nazywam się Wiesław Szewc mam 62 lata mieszkam w Szczecinie.Pracowałem jako mechanik samochodowy do chwili zachorowania na raka.Obecnie jestem po poważnej operacij usunięcia guzów,jamy ustnej,języka,węzłów chłonnych,przełyku na potrzeby przeszczepów wykorzystano mięsień czwórgłowy z uda.Po radioterapii nie mogę samodzielnie jeść(odrzywiam się przez sondę PEG z pomocą innych osób)poruszam się tylko w obrębie mieszkania,nie mogę sam wyjść z trzeciego piętra(bez windy)o kulach.Choroba postępuje .Wystąpiły przerzuty na obojczyki co bardziej utrudnia urzywanie kul gdyż są bardzo bolesne.Praktcznie jestem leżący.Zbieram pieniądze na łóżko rechabilitacyjne z matercem przeciwodlerzynowym,wózek inwalidzki,bardzo by mi ułatwił poruszanie się. Głównie potrzebuję na leki gdyż więkrzość jest pełnopłatna i droga.Kłopoty terz sprawia zakup odpowiedniego pożywienia do sondyPEG.Samodzielnie nie jestem w stanie tego ogarnąć a moja renta wynosi nie całe 1200zł.

 Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc finansową gdyż jestem na skraju .A mam dopiero 62 lata i chciałbym jeszcze doczekać wnuków.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Wiesław Szewc - awatar

    Wiesław Szewc

    12.05.2019
    12.05.2019

    Ostatnie 3 tygodnie -kolejny pobyt w szpitalu z okropnymi bólami.

100 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Wiesław Szewc - awatar

Wiesław Szewc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij