Zbiórka Leczenie po opracij raka - miniaturka zdjęcia

Leczenie po opracij raka

Zbiórka Leczenie po opracij raka - zdjęcie główne

Leczenie po opracij raka

100 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Wiesław Szewc - awatar

Wiesław Szewc

Organizator zbiórki

Nazywam się Wiesław Szewc mam 62 lata mieszkam w Szczecinie.Pracowałem jako mechanik samochodowy do chwili zachorowania na raka.Obecnie jestem po poważnej operacij usunięcia guzów,jamy ustnej,języka,węzłów chłonnych,przełyku na potrzeby przeszczepów wykorzystano mięsień czwórgłowy z uda.Po radioterapii nie mogę samodzielnie jeść(odrzywiam się przez sondę PEG z pomocą innych osób)poruszam się tylko w obrębie mieszkania,nie mogę sam wyjść z trzeciego piętra(bez windy)o kulach.Choroba postępuje .Wystąpiły przerzuty na obojczyki co bardziej utrudnia urzywanie kul gdyż są bardzo bolesne.Praktcznie jestem leżący.Zbieram pieniądze na łóżko rechabilitacyjne z matercem przeciwodlerzynowym,wózek inwalidzki,bardzo by mi ułatwił poruszanie się. Głównie potrzebuję na leki gdyż więkrzość jest pełnopłatna i droga.Kłopoty terz sprawia zakup odpowiedniego pożywienia do sondyPEG.Samodzielnie nie jestem w stanie tego ogarnąć a moja renta wynosi nie całe 1200zł.

 Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc finansową gdyż jestem na skraju .A mam dopiero 62 lata i chciałbym jeszcze doczekać wnuków.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Wiesław Szewc - awatar

    Wiesław Szewc

    12.05.19
    12.05.19

    Ostatnie 3 tygodnie -kolejny pobyt w szpitalu z okropnymi bólami.

100 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Wiesław Szewc - awatar

Wiesław Szewc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij