Zbiórka włamanie do kozielskiej Stadniny - zdjęcie główne

włamanie do kozielskiej Stadniny

1 680 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Pawel Marcin - Warise - awatar

Pawel Marcin - Warise

Organizator zbiórki

‼️ WŁAMANIE DO STADNINY ‼️

W nocy z 28 - 29 listopada 2020r. doszło do włamania do naszych obiektow. Zdarzenie miało miejsce w godzinach 02:00 - 08:00. Sprawca ukradł sprzęt elektroniczny z sali eventowej, nagłośnienie z głównej stajni oraz ujeżdżalni wewnętrznej. Podczas penetracji obiektu zdewastowano także mienie stajni.

Jest mam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji, ponieważ wkładamy dużo serca i wysiłku aby reaktywowana stadnina wnosiła dużo uśmiechu i służyła nam Wszystkim. Skradziony sprzęt był nam pomocny podczas codziennej pracy. O zdarzeniu poinformowano odpowiednie służby i mamy nadzieję, że sprawca zostanie schwytany, a my odzyskamy skradziony sprzęt.

Wpływ tych negatywnych wydarzeń odbija się na stajni i również na psychice tych młodych osób które korzystają z jazdy konnej. Najmłodsze dzieci mają 6 lat. Jest sporo dzieci borykających się z różnymi problemami takimi jak zaburzenia lękowe , depresja czy niska samoocena. Korzystają z jazdy konnej również dzieci niepełnosprawne. Dzięki temu że jeżdżą konno pokonują swoje słabości swoje lęki, aktywnie spędzają swój czas wolny, mogą oderwać się od nauki zdalnej i w sposób naturalny rozładować swój stres. Uczymy się tutaj współpracy nawiązujemy przyjaźń z koniem uczymy się miłości do zwierząt. W sytuacjach kryzysowych uczymy się konstruktywnych rozwiązań. Tym bardziej ciężko jest wytłumaczyć dzieciom dlaczego ktoś kradnie i jest zły. Same dzieci zapytają nas co skłania ludzi do takich złych rzeczy? Staramy się przekazywać pozytywną energię którą czerpiemy z naszej pasji do koni. A wszystkie negatywne wydarzenia które miały miejsce w ostatnich miesiącach wcale nam tego nie ułatwiają.

Każda nawet najmniejsza kwota pomoże nam odbudować to co straciliśmy i przywròcić tak znaczącą dla nas wszystkich funkcjonalność. 

Dziękujemy 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Magda B.-G. - awatar

    Magda B.-G.

    05.12.20
    05.12.20

    Pozdrawiam

1 680 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Pawel Marcin - Warise - awatar

Pawel Marcin - Warise

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Marcin Lewandowski - awatar
Marcin Lewandowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda B.-G. - awatar
Magda B.-G.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Zasępa - awatar
Joanna Zasępa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marina Lasoki - awatar
Marina Lasoki
50
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij