Zbiórka Runda druga - zdjęcie główne

Runda druga

200 560 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 585 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Prf - awatar

Sebastian Prf

Organizator zbiórki

Dlaczego druga? O co chodzi? Bo o pierwszej mało kto wiedział, jeszcze mniej osób słyszało to bezpośrednio ode mnie.

W SKRÓCIE:

Niestety po chwili "spokoju" dzięki radio i chemioterapii, moje (nieliczne i delikatne) objawy powróciły, jestem w trakcie dokładnej diagnozy, ale niestety już zapowiada się nieciekawie. Zaczynam więc przygotowywać się do kolejnej walki z glejakiem 3 stopnia, tym razem szansą jest innowacyjny rodzaj terapii, niestety jak większość nowatorskich sposobów, niedostępny przez NFZ. 

NA CO ZBIERAM?

Na leczenie/terapię/miesięczny pobyt w szpitalu, wyjście z części długów po poprzedniej walce, przygotowanie zapasów na cięższe dni przy następnej walce z "mutantem"

KIM JESTEM?

Mężczyzna lat 34, z wykształcenia i pasji Ratownik Medyczny, trener personalny, miłośnik kalisteniki. Wiecznie pozytywnie nastawiony, od pewnego czasu bardzo mocno wierzący.

JAK WIELE DLA MNIE ZNACZY POMOC?

Ogromnie dużo, choć sam staram się robić co mogę, pracować tak jak mogę, pomagać innym jak tylko mogę, jednak nie jestem tego w stanie robić aż tak bardzo, jak bym tego chciał. Dlatego teraz ja zwracam się z prośbą do Was o pomoc.

DLACZEGO ZBIERAM?

Bo jest co najmniej kilka osób dla których chciałbym jeszcze z 18 lat przeżyć ;)

Choć mam gdzieś w głębi serca myśl, że chodzi o coś więcej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sebastian Prf - awatar

  Sebastian Prf

  17.01.2022
  17.01.2022

  Dzisiaj podobno „blue monday” to tak straszny dzień jak dla niektórych 13 dzień każdego miesiąca, a jeszcze straszniejszy gdy na piątek przypada 😉 Powiem tak, 13 dzień miesiąca dla mnie na przykład daje często dużo zaskakujących ale pozytywnych wrażeń. Jak ostatnio 13 stycznia w czwartek poszedłem zapisać się na kolejny Rezonans Magnetyczny. Skierowanie od mojej Pani onkolog (cudownej kobiety) na CITO. Najbliższy dostępny termin na CITO przypadł mi na 1 czerwca 2022 🤣 Jak później pomyślałem, to może jednak chodzi o to, że Ojciec z góry chce mi dac wyśmienity prezent na Dzień Dziecka 🤗🤗🤗 Trzymajcie się Wszyscy moi cudowni darczyńcy 🙏 będę prosił o wielkie dary rozwiniesz dla Was! 🙏😚

  Zdjęcie aktualizacji 85 990

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  17.01.2022
  17.01.2022

  Zycze wygranej w walce z wrogiem. Z Bogiem.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.01.2022
  17.01.2022

  Modle sie za Ciebie.

 • Ania - awatar

  Ania

  22.12.2021
  22.12.2021

  Wesołych Świąt Panie Seba!

 • Jarek Nowy Sącz - awatar

  Jarek Nowy Sącz

  19.12.2021
  19.12.2021

  Wracaj do zdrowia !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.12.2021
  19.12.2021

  Gniezno trzyma kciuki

200 560 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 585 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Prf - awatar

Sebastian Prf

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 585

Robert Ostrysz - awatar
Robert Ostrysz
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
263
Michał W. - awatar
Michał W.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michal Leczynski - awatar
Michal Leczynski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij