Zbiórka Radio w rękach dzieci - zdjęcie główne

Radio w rękach dzieci

0 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Janik - awatar

Jakub Janik

Organizator zbiórki

Jako Fundacja Pomocy Dzieciom Podaj Rękę Małemu Przyjacielowi chcemy stworzyć radio internetowe,dzięki któremu młodzież szkolna będzie mogła uczyć się poprawności języka, rozmów z ludźmi, pracy z mikrofonem,redagowania treści informacyjnych. To ma być miejsce do spełniania marzeń o pracy w mediach. Wielu młodych ludzi chce się przekonać jak to jest, a komercyjne stacje nie przejawiają chęci do takiej współpracy. Nie można się im dziwić, bo muszą zarabiać,dlatego my chcemy stworzyć radio całkiem niekomercyjne. Zyskiem, który chcemy osiągać ma być realizowanie działań  Fundacji polegających na umożliwieniu dzieciom rozwoju, aktywności. Chcemy im podać rękę, by łatwiej mogły sięgać gwiazd.  


Chcemy by młodzież szkolna mogła pojawiać się w studiu i we współpracy ze swoimi nauczycielami tworzyła audycje radiowe, nagrywała wywiady, montowała materiały... Chcemy, by realizowane materiały dotyczyły tematów edukacyjnych, społecznych. 


Współpracujemy z zawodowymi i doświadczonymi dziennikarzami, którzy wielokrotnie realizowali projekty z dziećmi i młodzieżą. Człowiek, który poprowadzi naszą redakcję, był już redaktorem naczelnym radia internetowego.Doświadczenie zdobywał między innymi w Polskim Radiu. Pracował w kilku tytułach prasowych. Oczywiście wszyscy członkowie redakcji będą działać na zasadzie wolontariatu. Ta rozgłośnia ma być niekomercyjna. Najbardziej niekomercyjna, jak to jest możliwe. Jeśli kiedyś, ktoś będzie chciał zamieścić reklamę, to dochód z niej zostanie przekazany na działania statutowe Fundacji. 

Środki które chcemy pozyskać realizując tę zbiórkę potrzebne są na zakup wyposażenia studia.Dwa komputery, oczywiście tani sprzęt sprzęt po leasingu, trzy mikrofony pojemnościowe ze statywami, konsola, mikser sygnałów,odtwarzacz CD, okablowanie i trzy pary słuchawek oraz materiały akustyczne do wygłuszenia pomieszczenia. Potrzebny będzie tez stół gdzie cała aparatura zagości. Dodatkowo dla naszych reporterów przydadzą się dwa dyktafony i dwa mikrofony dynamiczne i jakiś aparat fotograficzny. Dwa kolejny komputery do montażu dźwięku, tu również sprzęt po leasingu spokojnie wystarczy. Programy do montażu da się pozyskać bezpłatnie ale już za emisyjny trzeba zapłacić. Wynajęcie pomieszczenia na studio i jego utrzymanie, w tym serwery emisyjne i opłaty dla ZAiKS, STOART i SPAV bierzemy na siebie, jednak na całą resztę potrzeba około 13 000 zł. 


Jeśli zgadzacie się z nami, że warsztaty radiowe to doskonały sposób by aktywizować młodzież i pokazać jej jaka siła drzemie w słowach, jeśli uważacie, że młodych ludzi trzeba uczyć szacunku do wypowiadanych słów i do osób do których wypowiedzi kierujemy, to wesprzyjcie naszą inicjatywę.  Naszym marzeniem jest, by mogła do nas przyjeżdżać młodzież z całej Polski. Tak jak są wycieczki do planetarium, czy Centrum Nauki Kopernik, tak mogą być do naszego studia radiowego,gdzie każdy uczeń będzie mógł zasmakować pracy dziennikarza i chociaż przez krótki czas poczuć jak to jest kiedy mówi się do mikrofonu a inni słuchają.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 13 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Janik - awatar

Jakub Janik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij