Zbiórka Zbudujmy Radio Łowicz - miniaturka zdjęcia

Zbudujmy Radio Łowicz

Zbiórka Zbudujmy Radio Łowicz - zdjęcie główne

Zbudujmy Radio Łowicz

100 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Budujemy radio. W Łowiczu.

Mamy wyjątkowy pomysł, pierwszy taki w Polsce, bo chcemy by było to radio SPOŁECZNE, nie nastawione na zysk.

W tym celu powołaliśmy fundację Proximo Bono, która docelowo ma być też właścicielem radia.

 Radio Łowicz będzie bardzo bliskie mieszkańcom , będzie im służyło, będzie informowało, integrowało i animowało życie miasta. Będzie towarzyszyło mieszkańcom w pracy, relaksie i wszystkich ważnych i mniej ważnych życiowych wydarzeniach.

Będzie podejmowało inicjatywy na rzecz mieszkańców oraz sprzyjało społecznym inicjatywom w Łowiczu. Będzie udrażniało ścieżki między mieszkańcami a samorządem. Będzie dbało o propagowanie pięknego, komunikatywnego języka. Chcemy, by Radio Łowicz nie bało się form unikanych przez radia nastawione na zysk (chcemy np. by w ramach radia powstał niewielki radiowy teatr).

Wierzymy że takie radio ma sens i wyjątkowe, dumne, blisko 900-letnie miasto jakim jest Łowicz na takie właśnie zasługuje.

Nienapuszone.Twórcze. Otwarte.

To, czy uda się nam zrealizować ten pomysł zależy od Ciebie.

Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie .

Liczy się - rzecz jasna - każda pomoc, choćby najmniejsza.

Chcemy zrealizować nasz projekt z cegiełek – gestów zrozumienia i dobrej woli.

Będziemy działać transparentnie i rozliczać się z każdej złotówki.

W związku ze specyfiką powstawania rozgłośni radiowych w Polsce, gdyby Radio Łowicz nie uzyskało niezbędnych pozwoleń na nadawanie w eterze zebrane środki posłużą do postania radia internetowego - także o charakterze społecznym i także realizującego cele statutowe fundacji.

 Liczymy, że nam pomożesz. I z góry: wielkie dzięki.

Zapraszamy na naszą stronę: www.radiolowicz.pl

Kontakt: [email protected], tel. 504 654 652

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Fundacja Proximo Bono - awatar

    Fundacja Proximo Bono

    11.06.19
    11.06.19

    Anonimowa przyjaciółka Radia Łowicz wpłaciła cegiełkę na budowę Radia Łowicz. Wielkie dzięki!

100 zł z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij