Zbiórka Zbudujmy Radio Łowicz - zdjęcie główne

Zbudujmy Radio Łowicz

100 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Budujemy radio. W Łowiczu.

Mamy wyjątkowy pomysł, pierwszy taki w Polsce, bo chcemy by było to radio SPOŁECZNE, nie nastawione na zysk.

W tym celu powołaliśmy fundację Proximo Bono, która docelowo ma być też właścicielem radia.

 Radio Łowicz będzie bardzo bliskie mieszkańcom , będzie im służyło, będzie informowało, integrowało i animowało życie miasta. Będzie towarzyszyło mieszkańcom w pracy, relaksie i wszystkich ważnych i mniej ważnych życiowych wydarzeniach.

Będzie podejmowało inicjatywy na rzecz mieszkańców oraz sprzyjało społecznym inicjatywom w Łowiczu. Będzie udrażniało ścieżki między mieszkańcami a samorządem. Będzie dbało o propagowanie pięknego, komunikatywnego języka. Chcemy, by Radio Łowicz nie bało się form unikanych przez radia nastawione na zysk (chcemy np. by w ramach radia powstał niewielki radiowy teatr).

Wierzymy że takie radio ma sens i wyjątkowe, dumne, blisko 900-letnie miasto jakim jest Łowicz na takie właśnie zasługuje.

Nienapuszone.Twórcze. Otwarte.

To, czy uda się nam zrealizować ten pomysł zależy od Ciebie.

Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie .

Liczy się - rzecz jasna - każda pomoc, choćby najmniejsza.

Chcemy zrealizować nasz projekt z cegiełek – gestów zrozumienia i dobrej woli.

Będziemy działać transparentnie i rozliczać się z każdej złotówki.

W związku ze specyfiką powstawania rozgłośni radiowych w Polsce, gdyby Radio Łowicz nie uzyskało niezbędnych pozwoleń na nadawanie w eterze zebrane środki posłużą do postania radia internetowego - także o charakterze społecznym i także realizującego cele statutowe fundacji.

 Liczymy, że nam pomożesz. I z góry: wielkie dzięki.

Zapraszamy na naszą stronę: www.radiolowicz.pl

Kontakt: [email protected], tel. 504 654 652

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Fundacja Proximo Bono - awatar

    Fundacja Proximo Bono

    11.06.19
    11.06.19

    Anonimowa przyjaciółka Radia Łowicz wpłaciła cegiełkę na budowę Radia Łowicz. Wielkie dzięki!

100 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij