Zbiórka Na radio Stacjaimpreza.pl - zdjęcie główne

Na radio Stacjaimpreza.pl

901 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Zbieranie rozpoczęliśmy 14.02.2023.

Na utrzymanie radia Stacja Impreza, na licencje (tantiemy), na licencje oprogramowania, na utrzymanie serwerów i domen, zakupów płytowych, oraz reszty związaniej z utrzymaniem profesjonalnego radia, sprzęt do emisji i inne jak opłaty dla Urzędu Patentowego RP. Obecnie nasze radio nadaje tylko przez internet. Nadajemy od grudnia 2014. Serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Maciej Baryła - awatar

    Maciej Baryła

    22.02.2023
    22.02.2023

    W najbliższy piątek 24.02.2023 audycja rozpocznie się już od 19:00. Od 20:30 do 21:00 Jacek Pikuła czyli "Kwadrans z Jackiem". Audycja zakończy się o północy albo nieco dłużej :) Serdecznie zapraszamy do aktywności zarówno na stronie www.stacjaimpreza.pl (pozdrowienia) jak i liczymy na Wasze telefony na: "antenę" 500 32 31 31 oraz WhatsApp i Facetime

901 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
44
Asiula - awatar
Asiula
100
marek respond - awatar
marek respond
500
Aśka z M - awatar
Aśka z M
20
Milusia i Andrzej - awatar
Milusia i Andrzej
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
36
Michał Dąbrowski - awatar
Michał Dąbrowski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij