Zbiórka Na radio Stacjaimpreza.pl - zdjęcie główne

Na radio Stacjaimpreza.pl

2 267 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Zbieramy od marca 2023. Słuchamy na https://stacjaimpreza.pl.
Zbieramy na utrzymanie radia Stacja Impreza i małe inwestycje. Również na licencje (tantiemy), które płacimy kwartalnie, roczne licencje oprogramowania, utrzymanie serwerów i domen, zakupów płytowych, oraz reszty związanej z utrzymaniem naszego radia, sprzęt do emisji i inne jak opłaty dla Urzędu Patentowego RP. Obecnie nasze radio nadaje tylko przez internet. Nadajemy od grudnia 2014. Radio nadaje muzykę całodobowo w wielu aplikacjach jak "myTuner", "Radio.pl" i innych. 


Są u nas audycje na żywo w środy pełne humoru i znanych gości jak Heniek Czich (z Universe) czy Adam Kulisz (znany z wielu kapel bluesowych), Janusz Niekrasz (z TSA) od 20:00 do 00:00. 

Dodatkowo mamy audycje w czwartki od 20:00 do 22:30, które są w klimatach krainy łagodności, a w nich "Kwadrans z Jackiem" (Jacek Pikuła), w którym są znakomici goście oraz muzyka poezji śpiewanej jak "Cisza jak ta", "Marek Grechuta", "Irena Salwowska",  "Michał Łangowski", "Kapela z przypadku" i nie tylko. 

Nasze audycje w piątki są tradycyjne czyli w pełnym przekroju muzycznym od lat 60' po aktualności, pełne radości, telefonów słuchaczy, wpisów. Najczęściej audycje w piątki są od 20:00 do 01:00. 

Bywają także w soboty także od 20:00 do 01:00 z Joanną Makowską, także pełne radości i wesołych telefonów i wpisów.

Za okazane serce serdecznie Wam dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maciej Baryła - awatar

  Maciej Baryła

  26.09.2023
  26.09.2023

  Zapraszamy na audycję autorską w środę 27 września od 20:00 do 00:00. Audycję będzie prowadził Heniek Czich (z Universe) oraz Maciej Baryła (ze Stacji Impreza) na https://stacjacjaimpreza.pl

  Zdjęcie aktualizacji 129 229

2 267 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Baryła - awatar

Maciej Baryła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Iwona - awatar
Iwona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
36
Aśka z M - awatar
Aśka z M
20
Natalka z Zabrza ;) - awatar
Natalka z Zabrza ;)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Milusia i Andrzej - awatar
Milusia i Andrzej
150
Asiula - awatar
Asiula
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
36
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
36
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
36

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij