Zbiórka Na leczenie 4 letniego dziecka - miniaturka zdjęcia

Na leczenie 4 letniego dziecka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na leczenie 4 letniego dziecka - zdjęcie główne

Na leczenie 4 letniego dziecka

1 020 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławomir Niegos - awatar

Sławomir Niegos

Organizator zbiórki

Dzień dobry zapisałam się na stronę pomagam pl ponieważ chciałam przedstawić sytuację mojego synka. Dziecko urodziło się zdrowe do drugiego roku życia rozwijał się prawidłowo lecz nagle wszystko się zatrzymało, Raduś obecnie ma 4 latka nie mówi wogole jest bardzo nie spokojny denerwuje się o wszystko i z tego powodu rzuca się na podłogę robiąc sobie czasem krzywdę cały czas potrzebuje naszej pomocy nawet w najprostszych czynnościach, jest w pieluchomajtkach ponieważ nie potrafi sygnalizować swojej potrzeby. Rok temu zdiagnozowano u niego autyzm i że rokowania są zle do tego o wszystko się potyka i często choruje. Radek ma jeszcze trójkę rodzeństwa a niedługo jeszcze się rodzina powiększy, kontakt z rodzeństwem też nie jest taki jakbyśmy chcieli bo Radek nie bardzo lubi zabawy z nimi i dochodzi do kłótni. Względem nas też nie jest tak dobrze bo nie lubi się przytulać i potrafi uderzyc. Od roku dziecko uczęszcza codziennie do przedszkola terapeutycznego oddalonego o 30km od domu i trzeba go dowozić i odbierac. Radek rozpoczął leczenie ostatnio bo jest zatruty metalami ciężkimi oraz nietolerancję pokarmowe ma i jest na diecie. Tydzień temu usłyszałam od niego słowo MAMA 😄 więc żyjemy nadzieją że zacznie w końcu się odblokowywać i mówić ale oczywiście bez terapi i leków tego nie zrobi a leczenie kosztuje więc prosimy chociaż o wpłatę 1zl bo wszystko się liczy i dziękujemy 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sławomir Niegos - awatar

  Sławomir Niegos

  08.08.2019
  08.08.2019

  Nasz dzielny syn Raduś

  Zdjęcie aktualizacji 35 439

Komentarze


 • Marcin Zdonek - awatar

  Marcin Zdonek

  29.06.2019
  29.06.2019

  Lecz synka. Mój miał podobnie i się udało. Dr Cubała ARCANA Piaseczno

1 020 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławomir Niegos - awatar

Sławomir Niegos

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pawel Bachanek - awatar
Pawel Bachanek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Brawo za dietę i leczenie! Zdrówka! - awatar
Brawo za dietę i leczenie! Zdrówka!
20
Lidia - awatar
Lidia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij