Zbiórka STWARDNIENIE ROZSIANE i WÓZEK - miniaturka zdjęcia

STWARDNIENIE ROZSIANE i WÓZEK Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka STWARDNIENIE ROZSIANE i WÓZEK - zdjęcie główne

STWARDNIENIE ROZSIANE i WÓZEK

7 666 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Figas - awatar

Rafał Figas

Organizator zbiórki

Dzień dobry.Jestem Rafał, jestem chory na SM, jeżdżę na wózku.Zbieram na drogie leki ,leczenie w Szwajcarii rehabilitację.W szpitalu zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane,świat mi się zawalił...Jestem uziemiony w domu... Mieszkam daleko od sklepu spożywczego , jeżdżę na wózku do tego lewa noga zupełnie nieczynna... muszę korzystać po szpitalu z rehabilitacji, która pozwoli mi chociaż częściowo wrócić do normalności... Muszę przyjmować bardzo drogie leki w kroplówkach.Oczywiście nie piję alkoholu, nie palę papierosów.Potrzebuje Waszej pomocy Kochani. Bez Was to się nie uda.Proszę Was o pomoc, liczy się dla mnie każda złotówka. Powiedz koledze , mów koleżance, dla Was 10 zł to tylko dycha...dla mnie to teraz dużo... I proszę o udostępnianie ,  mówcie i udostępniajcie gdzie się da... to dla mnie BARDZO WAŻNE.JESTEŚCIE WIELCY I KOCHANI. DZIĘKUJĘ . PROSZĘ O POMOC W WSTANIU Z WÓZKA I W CIĘŻKIEJ WALCE Z BÓLEM.Dziękuję Rafał.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Grażyna Wawrzyniak - awatar

  Grażyna Wawrzyniak

  17.11.2022
  17.11.2022

  Rafał trzymaj się mocno Wojowniku Pozdrawiam serdecznie ❤️🍀🤗

 • Robert Bulzacki - awatar

  Robert Bulzacki

  06.11.2021
  06.11.2021

  Zdrówka

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  30.09.2021
  30.09.2021

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.09.2021
  30.09.2021

  POWODZENIA !!!!!

7 666 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Figas - awatar

Rafał Figas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 71

Grażyna Wawrzyniak - awatar
Grażyna Wawrzyniak
10
Jola - awatar
Jola
235
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Iwona - awatar
Iwona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jolanta Pilarczyk - awatar
Jolanta Pilarczyk
230
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jowita Markowski - awatar
Jowita Markowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij