Zbiórka Pomoc dla Rafała Góreckiego - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Rafała Góreckiego

Zbiórka Pomoc dla Rafała Góreckiego - zdjęcie główne

Pomoc dla Rafała Góreckiego

1 412 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Zacharewicz Dylik - awatar

Agnieszka Zacharewicz Dylik

Organizator zbiórki

Kochani. Zbieram pieniądze w imieniu Rafała Góreckiego. Od ponad 30 lat choruje on na ZZSK(Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Obecnie nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Przeszedł dwa zawały, po których ma utrwalone napadowe migotanie przedsionków. Choruje na nawracającego raka kości-teraz jest po kolejnej radioterapii. Nie może podjąć pracy ani nauki itd. 

Leczy się w poradni bólu, ale na jego przypadek nie ma popularnych, dostatecznie skutecznych leków. Muszą być stosowane drogie i silne leki, KTÓRYCH NIE RWFUNDUJE, ANI NIE DOFINANSOWUJE NFZ!!! 

Z powodu bólu Rafał nie może samodzielnie chodzić, w domu porusza się na wózku inwalidzkim. Koszt leków na 1m-c to około 1500 zł. Również na pieluchomajtki i kroplowki. Na codzień Rafał potrzebuje pomocy przy wykonywaniu czynności życiowych, w czym pomaga mu doraźnie brat, z którym mieszka (muszą wynajmować), oraz przyjaciele. Reszta rodziny nie pomaga. 

Często stoja z bratem przed wyborem - kupić leki, czy jedzenie. Do tego potrzebują środków czystości, ubrań itd, jak wszyscy. 

Jakby wszystkiego było mało, ostatnio ktoś przywiązał do samochodu brata pieska z kartką ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ. 

Mają więc bracia kolejne pysio do wykarmienia. Bardzo kochają pieska z wzajemnością. 

Proszę, pomóżmy Rafałowi żyć godnie i bez bólu. 

Każda złotówka to ogromna pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.05.19
  23.05.19

  wpłacone

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.19
  22.05.19

  Życzymy zdrówka 👊🏻👊🏻👊🏻

1 412 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Agnieszka Zacharewicz Dylik - awatar

Agnieszka Zacharewicz Dylik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof - awatar
Krzysztof
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agata - awatar
Agata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michal Mondrala - awatar
Michal Mondrala
10
Zdrówka 😁 - awatar
Zdrówka 😁
10
Hania - awatar
Hania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij