Zbiórka Pomoc dla Rafała Góreckiego - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Rafała Góreckiego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Rafała Góreckiego - zdjęcie główne

Pomoc dla Rafała Góreckiego

1 412 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Zacharewicz Dylik - awatar

Agnieszka Zacharewicz Dylik

Organizator zbiórki

Kochani. Zbieram pieniądze w imieniu Rafała Góreckiego. Od ponad 30 lat choruje on na ZZSK(Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa). Obecnie nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Przeszedł dwa zawały, po których ma utrwalone napadowe migotanie przedsionków. Choruje na nawracającego raka kości-teraz jest po kolejnej radioterapii. Nie może podjąć pracy ani nauki itd. 

Leczy się w poradni bólu, ale na jego przypadek nie ma popularnych, dostatecznie skutecznych leków. Muszą być stosowane drogie i silne leki, KTÓRYCH NIE RWFUNDUJE, ANI NIE DOFINANSOWUJE NFZ!!! 

Z powodu bólu Rafał nie może samodzielnie chodzić, w domu porusza się na wózku inwalidzkim. Koszt leków na 1m-c to około 1500 zł. Również na pieluchomajtki i kroplowki. Na codzień Rafał potrzebuje pomocy przy wykonywaniu czynności życiowych, w czym pomaga mu doraźnie brat, z którym mieszka (muszą wynajmować), oraz przyjaciele. Reszta rodziny nie pomaga. 

Często stoja z bratem przed wyborem - kupić leki, czy jedzenie. Do tego potrzebują środków czystości, ubrań itd, jak wszyscy. 

Jakby wszystkiego było mało, ostatnio ktoś przywiązał do samochodu brata pieska z kartką ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ. 

Mają więc bracia kolejne pysio do wykarmienia. Bardzo kochają pieska z wzajemnością. 

Proszę, pomóżmy Rafałowi żyć godnie i bez bólu. 

Każda złotówka to ogromna pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.05.2019
  23.05.2019

  wpłacone

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.2019
  22.05.2019

  Życzymy zdrówka 👊🏻👊🏻👊🏻

1 412 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Zacharewicz Dylik - awatar

Agnieszka Zacharewicz Dylik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof - awatar
Krzysztof
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Agata - awatar
Agata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michal Mondrala - awatar
Michal Mondrala
10
Zdrówka 😁 - awatar
Zdrówka 😁
10
Hania - awatar
Hania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij