Zbiórka Wychodząc z domu dziecka... - zdjęcie główne

Wychodząc z domu dziecka...

145 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Rafał w dzieciństwie stracił rodziców. Trafił do Domu dziecka nr 1 w Sosnowcu. Tam przebywał wiele lat... W końcu dnia 2 stycznia 2017 roku opuścił go... tak naprawdę nie bardzo mając, gdzie się udać...

Na przeciw części jego potrzeb wyszło miasto Sosnowiec, od którego otrzymał 6 grudnia ubiegłego roku mieszkanie socjalne. Jednak nie da się w nim zamieszkać z powodu warunków tam panujących (stan mieszkania można zobaczyć na dołączonych zdjęciach), a czynsz trzeba płacić... Rafał nadal się uczy w trybie dziennym w Centrum Kształcenia Zawodowego w Sosnowcu na kierunku mechanik samochodowy oraz uczęszcza na obowiązkowe bezpłatne praktyki. Mimo to podejmuje prace dorywcze, które zaspokajają jego podstawowe potrzeby związane z opłatami za mieszkanie, oraz codzienną egzystencją. Na remont po prostu go nie stać a bardzo chciałby się usamodzielnić. Pomimo bardzo niskich dochodów udało mu się rozpocząć remont i zakupić część potrzebnych materiałów, ale wszystko to jest kroplą w morzu potrzeb. Bardzo ważny jest zakup piecyka gazowego (podgrzewacza wody) oraz kuchenki gazowej jako niezbędnego wyposażenia mieszkania, w którym można by zamieszkać.

Każdy rodzic chciałby zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy start w dorosłe życie. Niestety - nie każdy ma rodziców.... Rafał zdany jest sam na siebie i nie ma kogo prosić o pomoc... dlatego też w imieniu tego młodego chłopaka - który jest jednym z tych, którzy nie mają łatwego startu - zwracamy się z prośbą do Państwa o pomoc w zakupie materiałów budowlanych potrzebnych do remontu mieszkania oraz niezbędnego wyposażenia.

PS: Mile widziane są również różne materiały do remontu czy inne akcesoria, przyrządy, które są Państwu niepotrzebne albo pozostały po remoncie (jeśli ktoś z Państwa dysponuje czymś takim i chciałby się podzielić - prosimy o kontakt [email protected] lub za pośrednictwem tej strony).

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    11.04.2017
    11.04.2017

    Na dobry start :-)

145 zł  z 9 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij