Zbiórka Schronisko Raj dla Kotów. - miniaturka zdjęcia

Schronisko Raj dla Kotów.

Schronisko Raj dla Kotów.

121 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Locana Vajra Kula - awatar

Locana Vajra Kula

Organizator zbiórki

Koty w schronisku na Azorach przeznaczone do uśpienia po 8 dniach jeśli nikt ich nie weźmie...

Kochani

Mieszkamy od 7 lat w Portugalii na wyspie Sao Miguel gdzie zwierzęta w schroniskach zabijane są po 8 dniach, jeśli nikt ich nie weźmie. Mnóstwo osób wyrzuca małe kotki, dorosłe koty oraz psy na ulicę i do lasów. Od czasu kiedy tu mieszkamy ratujemy bezdomne zwierzęta ale nadszedł czas, że chcemy im pomóc na większą skalę i stworzyć schronisko dla kotów (na razie, potem też dla  psów) w którym będą żyły ile im przeznaczone i będziemy też starać się znajdować dla nich właścicieli. W chwili obecnej mamy 7 kotów w naszym domu i kilka dzikich przychodzących z lasu. Mają tutaj jak w raju, wielki ogród, las, nie ma blisko ulicy. Obok naszego domu jest ruinka, którą chcemy przeznaczyć jako dom tylko dla kotów. Potrzebujemy zrobić nowy dach, wstawić trzy okna i urządzić im ładne, przytulne pomieszczenia. Chcemy też zbudować kilka schronień w ogrodzie. Wszystkie koty będą cały czas i tak mile widziane w naszym domu bo kochamy ich towarzystwo. Są oczywiście na wolności.

Za dwa tygodnie pierwszy transport kotków ze schroniska śmierci do naszego raju dla kotów.

PODARUJ KOTU ŻYCIE I DOM NA ŚWIĘTA.


Potrzebujemy przede wszystkim pieniędzy na jedzenie dla kotów, lekarstwa, weterynarzy, sterylizacje (kotka 70 Euro, kot 40 Euro). Jestem psychologiem i utrzymuję się tylko z sesji online, siebie, trójkę dzieci i koty :) Jest mi bardzo trudno finansowo ale pomimo wszystko pomoc zwierzętom, które same nie mogą o siebie zawalczyć i zmniejszenie ich cierpienia są dla mnie najważniejsze.

Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie w naszej inicjatywie.

Będziemy wszystkie postępy w tworzeniu przytulnych domków, zdjęcia życia kotów oraz udanych adopcji relacjonować na naszej stronie.

http://azory-pensjonat.com/

Dziękujemy w imieniu azorskich kotów i psów!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
121 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Locana Vajra Kula - awatar

Locana Vajra Kula

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Luzi - awatar
Luzi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pablo - awatar
Pablo
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij