Schronisko Raj dla Kotów.

121 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Locana Vajra Kula - awatar

Locana Vajra Kula

Organizator zbiórki

Koty w schronisku na Azorach przeznaczone do uśpienia po 8 dniach jeśli nikt ich nie weźmie...

Kochani

Mieszkamy od 7 lat w Portugalii na wyspie Sao Miguel gdzie zwierzęta w schroniskach zabijane są po 8 dniach, jeśli nikt ich nie weźmie. Mnóstwo osób wyrzuca małe kotki, dorosłe koty oraz psy na ulicę i do lasów. Od czasu kiedy tu mieszkamy ratujemy bezdomne zwierzęta ale nadszedł czas, że chcemy im pomóc na większą skalę i stworzyć schronisko dla kotów (na razie, potem też dla  psów) w którym będą żyły ile im przeznaczone i będziemy też starać się znajdować dla nich właścicieli. W chwili obecnej mamy 7 kotów w naszym domu i kilka dzikich przychodzących z lasu. Mają tutaj jak w raju, wielki ogród, las, nie ma blisko ulicy. Obok naszego domu jest ruinka, którą chcemy przeznaczyć jako dom tylko dla kotów. Potrzebujemy zrobić nowy dach, wstawić trzy okna i urządzić im ładne, przytulne pomieszczenia. Chcemy też zbudować kilka schronień w ogrodzie. Wszystkie koty będą cały czas i tak mile widziane w naszym domu bo kochamy ich towarzystwo. Są oczywiście na wolności.

Za dwa tygodnie pierwszy transport kotków ze schroniska śmierci do naszego raju dla kotów.

PODARUJ KOTU ŻYCIE I DOM NA ŚWIĘTA.


Potrzebujemy przede wszystkim pieniędzy na jedzenie dla kotów, lekarstwa, weterynarzy, sterylizacje (kotka 70 Euro, kot 40 Euro). Jestem psychologiem i utrzymuję się tylko z sesji online, siebie, trójkę dzieci i koty :) Jest mi bardzo trudno finansowo ale pomimo wszystko pomoc zwierzętom, które same nie mogą o siebie zawalczyć i zmniejszenie ich cierpienia są dla mnie najważniejsze.

Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie w naszej inicjatywie.

Będziemy wszystkie postępy w tworzeniu przytulnych domków, zdjęcia życia kotów oraz udanych adopcji relacjonować na naszej stronie.

http://azory-pensjonat.com/

Dziękujemy w imieniu azorskich kotów i psów!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
121 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Locana Vajra Kula - awatar

Locana Vajra Kula

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Luzi - awatar
Luzi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pablo - awatar
Pablo
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij