Zbiórka Miejsce dla RAJSKICH mamuś! - miniaturka zdjęcia

Miejsce dla RAJSKICH mamuś!

Zbiórka Miejsce dla RAJSKICH mamuś! - zdjęcie główne

Miejsce dla RAJSKICH mamuś!

1 915 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy jedną z nielicznych grup na naszym terenie, którzy jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmujemy interwencję tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w Sądzie.Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom.

Bliskie są nam szczególnie skrzywdzone dziadeczki i psie mamuśki, których nikt nie chce. Suczki o anielskich oczach, rodzące w starych stodołach, dziurach w ziemi , w lesie. Ukrywające swoje dzieci przed człowiekiem.. Nie raz ich szczenięta człowiek zabiera i na tym się kończy ich macierzyństwo, a one zostają na pastwę losu, same sobie. 

Właśnie dla nich chcemy wybudować w Psim Raju nowe, eleganckie kojce, zaopatrzone w wygodne budy oraz wybiegi na których mogłyby przebywać ze swoimi maluchami.  Mamy takie miejsce na wybiegu, pod drzewami, trochę odsunięte od zgiełku schroniska. W naszej historii takich psich mateczek przyjęliśmy dużo, prawie wszystkie znalazły nowe domy, ich dzieci również, ale nieomal codziennie dostajemy prośby o pomoc psim rodzinom. W miarę możliwości bierzemy, ale też odmawiamy ze względu na brak odpowiedniego miejsca. Oczami wyobraźni widzimy to miejsce, wiemy jak ma wyglądać, ale od planów do realizacji długa droga, dlatego prosimy o pomoc, aby to co mamy w planach znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości, i obyśmy mogli nieść pomoc dalej- każdego dnia!

Chcemy interweniować, dlatego też zwracamy się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt. Nasza działalność nie byłaby możliwa bez pomocy ludzi, wielkiego serca. Wierzymy, że i tym razem się uda. Jeśli udałoby nam się zebrać odpowiednie fundusze, na wiosnę rozpoczęlibyśmy budowę naszego wymarzonego miejsca- dla psich mateczek. 

Bez Was nie damy rady!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Senderska - awatar

  Agnieszka Senderska

  28.11.18
  28.11.18

  Trzymam kciuki za szybką realizację tego wspaniałego przedsięwzięcia!

 • Kaśka - awatar

  Kaśka

  25.11.18
  25.11.18

  Powodzenia 😚

 • Kasia - awatar

  Kasia

  24.11.18
  24.11.18

  Niech się spełnią Wasze marzenia 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.18
  24.11.18

  Powodzenia 🐕🐕🐕♥️

1 915 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 58

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grace gruszka - awatar
Grace gruszka
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gabrysia Cabel - awatar
Gabrysia Cabel
5
Gabrysia Cabel - awatar
Gabrysia Cabel
5
Natalia Kozikowska - awatar
Natalia Kozikowska
5
EDYTA - awatar
EDYTA
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij