Zbiórka Miejsce dla RAJSKICH mamuś! - zdjęcie główne

Miejsce dla RAJSKICH mamuś!

1 965 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy jedną z nielicznych grup na naszym terenie, którzy jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmujemy interwencję tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w Sądzie.Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom.

Bliskie są nam szczególnie skrzywdzone dziadeczki i psie mamuśki, których nikt nie chce. Suczki o anielskich oczach, rodzące w starych stodołach, dziurach w ziemi , w lesie. Ukrywające swoje dzieci przed człowiekiem.. Nie raz ich szczenięta człowiek zabiera i na tym się kończy ich macierzyństwo, a one zostają na pastwę losu, same sobie. 

Właśnie dla nich chcemy wybudować w Psim Raju nowe, eleganckie kojce, zaopatrzone w wygodne budy oraz wybiegi na których mogłyby przebywać ze swoimi maluchami.  Mamy takie miejsce na wybiegu, pod drzewami, trochę odsunięte od zgiełku schroniska. W naszej historii takich psich mateczek przyjęliśmy dużo, prawie wszystkie znalazły nowe domy, ich dzieci również, ale nieomal codziennie dostajemy prośby o pomoc psim rodzinom. W miarę możliwości bierzemy, ale też odmawiamy ze względu na brak odpowiedniego miejsca. Oczami wyobraźni widzimy to miejsce, wiemy jak ma wyglądać, ale od planów do realizacji długa droga, dlatego prosimy o pomoc, aby to co mamy w planach znalazło odzwierciedlenie w rzeczywistości, i obyśmy mogli nieść pomoc dalej- każdego dnia!

Chcemy interweniować, dlatego też zwracamy się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt. Nasza działalność nie byłaby możliwa bez pomocy ludzi, wielkiego serca. Wierzymy, że i tym razem się uda. Jeśli udałoby nam się zebrać odpowiednie fundusze, na wiosnę rozpoczęlibyśmy budowę naszego wymarzonego miejsca- dla psich mateczek. 

Bez Was nie damy rady!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Senderska - awatar

  Agnieszka Senderska

  28.11.2018
  28.11.2018

  Trzymam kciuki za szybką realizację tego wspaniałego przedsięwzięcia!

 • Kaśka - awatar

  Kaśka

  25.11.2018
  25.11.2018

  Powodzenia 😚

 • Kasia - awatar

  Kasia

  24.11.2018
  24.11.2018

  Niech się spełnią Wasze marzenia 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.2018
  24.11.2018

  Powodzenia 🐕🐕🐕♥️

1 965 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 59

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grace gruszka - awatar
Grace gruszka
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gabrysia Cabel - awatar
Gabrysia Cabel
5
Gabrysia Cabel - awatar
Gabrysia Cabel
5
Natalia Kozikowska - awatar
Natalia Kozikowska
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij