Zbiórka Muzyczna Rajza do Italii - miniaturka zdjęcia

Muzyczna Rajza do Italii

Zbiórka Muzyczna Rajza do Italii - zdjęcie główne

Muzyczna Rajza do Italii

4 646 zł z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 

Jesteśmy koncertową orkiestrą dętą działającą przy Parafii Matki Bożej Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach, składającą się z ponad 60 osób w wieku od 12 do... 85 lat. Jako zespół powstaliśmy prawie 70 lat temu, a dokładnie 10 lat temu przeszliśmy reformę i gruntownie zmieniliśmy swój profil działania na bardziej profesjonalny. Od tego czasu nieustannie staramy się poszerzać nasz repertuar, podwyższać poziom i doskonalić się w tym, co robimy, by dostarczać słuchaczom doznań tylko najwyższych lotów. 

Jako orkiestra parafialna, mamy jedno wielkie marzenie, które łączy w sobie to, gdzie działamy, skąd pochodzimy i do czego dążymy. To marzenie może się spełnić już w listopadzie 2019, jeśli tylko znajdziemy na to fundusze.

Chcemy pojechać na pielgrzymkę –tournée, do Italii, gdzie nie tylko odwiedzimy miejsca związane z Zakonem Ojców Kamilianów (dzięki któremu działamy) ale wystąpimy też w Rzymie, Monte Cassino, Bucchianico, Asyżu, San Pietro Infine i innych miastach Lazio, Abruzji, Marche i Toskanii. Te koncerty będą doskonałym sposobem dla promowania Tarnowskich Gór, czyli Srebrnego Miasta UNESCO, które również jest dla nas -jako Mała Ojczyzna - niezwykle ważne. Zwieńczeniem naszej podróży będzie audiencja u Ojca Świętego Franciszka, czyli wydarzenie niezwykłe, które dla nas - jako orkiestry parafialnej - ma szczególne znaczenie.

Wyjazd jest perfekcyjnie zaplanowany i będzie nas kosztował dokładnie 117 tys. złotych. Ze środków własnych uzbieraliśmy 26 tys. zł, a dzięki ogromnemu sercu Urzędu Miasta Tarnowskie Góry, Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, Parafii oo Kamilianów MB Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach oraz tarnogórskich firm: De-Med, Cafe Silesia, NaturalMed i Wilpo jesteśmy jeszcze bliżej zamierzonego celu! Ciągle jednak brakuje nam 75 tys. zł, by nasze marzenie mogło się ziścić.

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc, a ze swojej strony obiecujemy, że godnie będziemy reprezentować Górny Śląsk i naszą bogatą lokalną muzyczną kulturę na Włoskiej Ziemi, rejestrując na bieżąco nasze dokonania, byście mogli być zawsze obok nas. 

Bo to dzięki Waszemu wsparciu i sympatii możemy od tylu lat robić to, co kochamy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach - awatar

  Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach

  26.10.19
  26.10.19

  Listopad zbliża się nieubłaganie 🍂 Ci, którzy śledzą nasze konto na portalu Pomagam.pl zapewne zauważyli, że niestety nie udało nam się uzbierać potrzebnej kwoty :( Ale nie poddajemy się! 💪Marzenia nie mają daty ważności. Choć nie osiągnęliśmy jeszcze celu, jesteśmy przecież coraz bliżej – to dzięki Waszej pomocy zebraliśmy: ➡️na pomagam.pl 4586 zł <3 dziękujemy wszystkim 80 darczyńcom, jesteście wspaniali! 😍 ➡️na nasze konto wpłynęły także dodatkowe środki - 23 osoby wspomogły nas kwotą 2900 zł <3 Zamiast 75 tysięcy musimy więc zebrać o 7486 złotych mniej! 🙌Liczymy na to, że do wiosny uda nam się zebrać całość, bo sami też nieustannie wrzucamy co nieco do naszej wielkiej skarbonki 🐷 ❗️Oczywiście chcemy być także w porządku wobec wszystkich darczyńców, jeśli więc ktoś z Was ma do nas jakieś pytania, chciałby zwrotu swojego datku lub bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez Facebooka lub mail [email protected]

  Zdjęcie aktualizacji 38 999

Komentarze


 • Robert - awatar

  Robert

  14.08.19
  14.08.19

  Powodzenia!

 • Alicja,dzięki za dzisiejszy koncert pozdrowienia z Miechowic :-) - awatar

  Alicja,dzięki za dzisiejszy koncert pozdrowienia z Miechowic :-)

  14.07.19
  14.07.19

  Dzięki za dzisiejszy koncert, pozdrawiam całą orkiestrę z Miechowic ;-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.19
  14.07.19

  Powodzenia

 • Mirek - awatar

  Mirek

  10.07.19
  10.07.19

  Trzymam kciuki, powodzenia :-)

  • Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach - awatar

   Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach - Organizator zbiórki

   11.07.19
   11.07.19

   Dziękujemy! 😍

 • Madzia - awatar

  Madzia

  10.07.19
  10.07.19

  Po Waszym powrocie czekam na koncert inspirowany włoskimi przebojami! :)

  • Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach - awatar

   Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach - Organizator zbiórki

   11.07.19
   11.07.19

   Zobaczymy, co da się zrobić, na pewno będzie to wyjazd pełen inspiracji muzycznych 🎶 Dziękujemy za wsparcie!

4 646 zł z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 83

Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pykman - awatar
Pykman
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert - awatar
Robert
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij