Zbiórka Muzyczna Rajza do Italii - zdjęcie główne

Muzyczna Rajza do Italii

4 646 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy koncertową orkiestrą dętą działającą przy Parafii Matki Bożej Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach, składającą się z ponad 60 osób w wieku od 12 do... 85 lat. Jako zespół powstaliśmy prawie 70 lat temu, a dokładnie 10 lat temu przeszliśmy reformę i gruntownie zmieniliśmy swój profil działania na bardziej profesjonalny. Od tego czasu nieustannie staramy się poszerzać nasz repertuar, podwyższać poziom i doskonalić się w tym, co robimy, by dostarczać słuchaczom doznań tylko najwyższych lotów. 

Jako orkiestra parafialna, mamy jedno wielkie marzenie, które łączy w sobie to, gdzie działamy, skąd pochodzimy i do czego dążymy. To marzenie może się spełnić już w listopadzie 2019, jeśli tylko znajdziemy na to fundusze.

Chcemy pojechać na pielgrzymkę –tournée, do Italii, gdzie nie tylko odwiedzimy miejsca związane z Zakonem Ojców Kamilianów (dzięki któremu działamy) ale wystąpimy też w Rzymie, Monte Cassino, Bucchianico, Asyżu, San Pietro Infine i innych miastach Lazio, Abruzji, Marche i Toskanii. Te koncerty będą doskonałym sposobem dla promowania Tarnowskich Gór, czyli Srebrnego Miasta UNESCO, które również jest dla nas -jako Mała Ojczyzna - niezwykle ważne. Zwieńczeniem naszej podróży będzie audiencja u Ojca Świętego Franciszka, czyli wydarzenie niezwykłe, które dla nas - jako orkiestry parafialnej - ma szczególne znaczenie.

Wyjazd jest perfekcyjnie zaplanowany i będzie nas kosztował dokładnie 117 tys. złotych. Ze środków własnych uzbieraliśmy 26 tys. zł, a dzięki ogromnemu sercu Urzędu Miasta Tarnowskie Góry, Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, Parafii oo Kamilianów MB Uzdrowienie Chorych w Tarnowskich Górach oraz tarnogórskich firm: De-Med, Cafe Silesia, NaturalMed i Wilpo jesteśmy jeszcze bliżej zamierzonego celu! Ciągle jednak brakuje nam 75 tys. zł, by nasze marzenie mogło się ziścić.

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą pomoc, a ze swojej strony obiecujemy, że godnie będziemy reprezentować Górny Śląsk i naszą bogatą lokalną muzyczną kulturę na Włoskiej Ziemi, rejestrując na bieżąco nasze dokonania, byście mogli być zawsze obok nas. 

Bo to dzięki Waszemu wsparciu i sympatii możemy od tylu lat robić to, co kochamy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach - awatar

  Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach

  26.10.2019
  26.10.2019

  Listopad zbliża się nieubłaganie 🍂
  Ci, którzy śledzą nasze konto na portalu Pomagam.pl zapewne zauważyli, że niestety nie udało nam się uzbierać potrzebnej kwoty :(
  Ale nie poddajemy się! 💪Marzenia nie mają daty ważności. Choć nie osiągnęliśmy jeszcze celu, jesteśmy przecież coraz bliżej – to dzięki Waszej pomocy zebraliśmy:
  ➡️na pomagam.pl 4586 zł <3 dziękujemy wszystkim 80 darczyńcom, jesteście wspaniali! 😍
  ➡️na nasze konto wpłynęły także dodatkowe środki - 23 osoby wspomogły nas kwotą 2900 zł <3
  Zamiast 75 tysięcy musimy więc zebrać o 7486 złotych mniej! 🙌Liczymy na to, że do wiosny uda nam się zebrać całość, bo sami też nieustannie wrzucamy co nieco do naszej wielkiej skarbonki 🐷

  ❗️Oczywiście chcemy być także w porządku wobec wszystkich darczyńców, jeśli więc ktoś z Was ma do nas jakieś pytania, chciałby zwrotu swojego datku lub bardziej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez Facebooka lub mail [email protected]

  Zdjęcie aktualizacji 38 999

Komentarze


 • Robert - awatar

  Robert

  14.08.2019
  14.08.2019

  Powodzenia!

 • Alicja,dzięki za dzisiejszy koncert pozdrowienia z Miechowic :-) - awatar

  Alicja,dzięki za dzisiejszy koncert pozdrowienia z Miechowic :-)

  14.07.2019
  14.07.2019

  Dzięki za dzisiejszy koncert, pozdrawiam całą orkiestrę z Miechowic ;-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.07.2019
  14.07.2019

  Powodzenia

 • Mirek - awatar

  Mirek

  10.07.2019
  10.07.2019

  Trzymam kciuki, powodzenia :-)

  • Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach - awatar

   Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach - Organizator zbiórki

   11.07.2019
   11.07.2019

   Dziękujemy! 😍

 • Madzia - awatar

  Madzia

  10.07.2019
  10.07.2019

  Po Waszym powrocie czekam na koncert inspirowany włoskimi przebojami! :)

  • Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach - awatar

   Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta w Tarnowskich Górach - Organizator zbiórki

   11.07.2019
   11.07.2019

   Zobaczymy, co da się zrobić, na pewno będzie to wyjazd pełen inspiracji muzycznych 🎶 Dziękujemy za wsparcie!

4 646 zł  z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 83

Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pykman - awatar
Pykman
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert - awatar
Robert
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij