Zbiórka Ramzes w potrzebie - miniaturka zdjęcia

Ramzes w potrzebie

Ramzes w potrzebie

1 881 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać teraz
 
Oliwia Wojda - awatar

Oliwia Wojda

Organizator zbiórki

 Wzięliśmy trzymiesięcznego pieska na wychowanie. Od samego początku był bardzo zaniedbany - zapchlony, miał rozerwane ucho przez starsze psy oraz gorączkę. Prosto z  Ramzesem pojechaliśmy do weterynarza, gdzie został wyleczony. Po jakimś czasie doszedł do siebie, biegał, aportował, bawił się z nami. Obecnie ma 10 miesięcy. To kochany pies,z którym uwielbiamy spędzać czas. Po kilkunastu tygodniach zauważyliśmy, że Ramzes kuleje, ledwo chodzi, nie mówiąc o bieganiu. Strasznie zaczęliśmy się o niego martwić, ponieważ był to pełen werwy pies. Oczywiście na drugi dzień pojechaliśmy do weterynarza. Niestety w piątek   (05.05.2017r.) po prześwietleniu łap psa, usłyszeliśmy bardzo złą wiadomość.Pies ma dysplazję trzech łap. Jak powiedziała pani weterynarz to ciężka dysplazja i Ramzes nie da rady wytrzymać z bólu. Jednym wyjściem jest operacja na wszystkie trzy łapy, która jak się okazało jest bardzo droga. O drugim wyjściu nie chcieliśmy nawet słyszeć,a nawet ciężko jest mi o tym napisać. Jednak nie możemy pozwolić żeby piesek cierpiał. Niestety nie jesteśmy w stanie opłacić tak drogiego zabiegu, który popodliczeniu wyniesie 6000zł, a koszty pooperacyjne około 1000 zł. Trzeba wykonać zabieg DARoplastyki na lewym biodrze i FMCP na obu łokciach. Pokonsultacji z panią weterynarz postanowiliśmy zrobić wszystko co w naszej mocy,by dać szanse naszemu Ramzesowi i dlatego zwracamy się z prośbą do was. 


Kochani jest postęp. Pięknie dziękujemy!

  W dniu 11.09.2017r. w klinice Teodorowscy Ramzes zostanie poddany pierwszemu zabiegowi Artroskopii, która będzie wykonana na dwóch przednich łapach. Koszt zabiegu to 2500 zł. W tej cenie będzie również badanie trzeciej łapy. Kiedy pies dojdzie do siebie po zabiegu czeka go kolejna poważna operacja. 

 Zbiórka trwa nadal. Prosimy o wsparcie, każda złotówka nas ratuje. To dzięki Wam Ramzes będzie żył bez bólu.:D


 

Ramzes jest po zabiegu Artroskopii stawów łokciowych. Dochodzi do siebie, ma się coraz lepiej. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zbiórce.  Dzięki Wam udało się doprowadzić do pierwszego zabiegu Ramzesa. W najbliższych dniach powinniśmy podać zastrzyki biopolimeru z jonami srebra wraz PRP do obu stawów łokciowych w celu poprawienia ruchomości stawu. Koszt około 1500 zł. Podczas  pobytu w klinice Teodorowscy Ramzes został gruntownie przebadany. Po 3 miesiącach od zabiegu powinniśmy podjąć decyzję w sprawie naprawy tylnych łap. Klinika Teodorowskich proponuje 2 opcje: wymianę stawu biodrowego ( endoproteza), amputacja główki kości udowej. Trwają negocjacje co do kosztów. Inna klinika we Wrocławiu proponuje nadbudowe panewki. Potrzebujemy waszej pomocy co do decyzji w sprawie tylnych łap i wsparcia finansowanego. 

 Każda przekazana złotówka, to szansa na lepsze życie Ramzesa.

25.09.2017r. byliśmy z Ramzesem na zdjęciu szwów i na kontroli w klinice Teodorowscy. Ramek ma się dobrze i wraca do zdrowia. Od tygodnia wychodzimy na spacery, których był bardzo spragniony. 

Prosimy,uczyńcie jego ostatnie lata szczęśliwymi i radosnymi. Z Wasza pomocą to jest możliwe!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Jarkowska - awatar

  Anna Jarkowska

  01.09.17
  01.09.17

  Ramzes! Czekam na radość w Twoich oczkach.

 • Marzena Marzenkowa - awatar

  Marzena Marzenkowa

  29.08.17
  29.08.17

  Wszystkiego najlepszego piesku :)

 • AnkaW - awatar

  AnkaW

  27.08.17
  27.08.17

  Zdrówka chłopaku

 • Ula Ryszewska - awatar

  Ula Ryszewska

  27.08.17
  27.08.17

  Oby udało się zebrać odpowiednie środki. Powodzenia chłopaczku <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.17
  25.07.17

  Powodzenia! Nasza Akita tez trzyma kciuki (jakby mogła ;)

1 881 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać teraz
 
Oliwia Wojda - awatar

Oliwia Wojda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wiola - awatar
Wiola
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
jan n - awatar
jan n
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dominika - awatar
Dominika
10
Szymon Myśliwiec - awatar
Szymon Myśliwiec
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Karamba Gąbka - awatar
Karamba Gąbka
50
Kamila - awatar
Kamila
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij