Ramzes w potrzebie

1 881 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Oliwia Wojda - awatar

Oliwia Wojda

Organizator zbiórki

 Wzięliśmy trzymiesięcznego pieska na wychowanie. Od samego początku był bardzo zaniedbany - zapchlony, miał rozerwane ucho przez starsze psy oraz gorączkę. Prosto z  Ramzesem pojechaliśmy do weterynarza, gdzie został wyleczony. Po jakimś czasie doszedł do siebie, biegał, aportował, bawił się z nami. Obecnie ma 10 miesięcy. To kochany pies,z którym uwielbiamy spędzać czas. Po kilkunastu tygodniach zauważyliśmy, że Ramzes kuleje, ledwo chodzi, nie mówiąc o bieganiu. Strasznie zaczęliśmy się o niego martwić, ponieważ był to pełen werwy pies. Oczywiście na drugi dzień pojechaliśmy do weterynarza. Niestety w piątek   (05.05.2017r.) po prześwietleniu łap psa, usłyszeliśmy bardzo złą wiadomość.Pies ma dysplazję trzech łap. Jak powiedziała pani weterynarz to ciężka dysplazja i Ramzes nie da rady wytrzymać z bólu. Jednym wyjściem jest operacja na wszystkie trzy łapy, która jak się okazało jest bardzo droga. O drugim wyjściu nie chcieliśmy nawet słyszeć,a nawet ciężko jest mi o tym napisać. Jednak nie możemy pozwolić żeby piesek cierpiał. Niestety nie jesteśmy w stanie opłacić tak drogiego zabiegu, który popodliczeniu wyniesie 6000zł, a koszty pooperacyjne około 1000 zł. Trzeba wykonać zabieg DARoplastyki na lewym biodrze i FMCP na obu łokciach. Pokonsultacji z panią weterynarz postanowiliśmy zrobić wszystko co w naszej mocy,by dać szanse naszemu Ramzesowi i dlatego zwracamy się z prośbą do was. 


Kochani jest postęp. Pięknie dziękujemy!

  W dniu 11.09.2017r. w klinice Teodorowscy Ramzes zostanie poddany pierwszemu zabiegowi Artroskopii, która będzie wykonana na dwóch przednich łapach. Koszt zabiegu to 2500 zł. W tej cenie będzie również badanie trzeciej łapy. Kiedy pies dojdzie do siebie po zabiegu czeka go kolejna poważna operacja. 

 Zbiórka trwa nadal. Prosimy o wsparcie, każda złotówka nas ratuje. To dzięki Wam Ramzes będzie żył bez bólu.:D


 

Ramzes jest po zabiegu Artroskopii stawów łokciowych. Dochodzi do siebie, ma się coraz lepiej. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w zbiórce.  Dzięki Wam udało się doprowadzić do pierwszego zabiegu Ramzesa. W najbliższych dniach powinniśmy podać zastrzyki biopolimeru z jonami srebra wraz PRP do obu stawów łokciowych w celu poprawienia ruchomości stawu. Koszt około 1500 zł. Podczas  pobytu w klinice Teodorowscy Ramzes został gruntownie przebadany. Po 3 miesiącach od zabiegu powinniśmy podjąć decyzję w sprawie naprawy tylnych łap. Klinika Teodorowskich proponuje 2 opcje: wymianę stawu biodrowego ( endoproteza), amputacja główki kości udowej. Trwają negocjacje co do kosztów. Inna klinika we Wrocławiu proponuje nadbudowe panewki. Potrzebujemy waszej pomocy co do decyzji w sprawie tylnych łap i wsparcia finansowanego. 

 Każda przekazana złotówka, to szansa na lepsze życie Ramzesa.

25.09.2017r. byliśmy z Ramzesem na zdjęciu szwów i na kontroli w klinice Teodorowscy. Ramek ma się dobrze i wraca do zdrowia. Od tygodnia wychodzimy na spacery, których był bardzo spragniony. 

Prosimy,uczyńcie jego ostatnie lata szczęśliwymi i radosnymi. Z Wasza pomocą to jest możliwe!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Jarkowska - awatar

  Anna Jarkowska

  01.09.2017
  01.09.2017

  Ramzes! Czekam na radość w Twoich oczkach.

 • Marzena Marzenkowa - awatar

  Marzena Marzenkowa

  29.08.2017
  29.08.2017

  Wszystkiego najlepszego piesku :)

 • AnkaW - awatar

  AnkaW

  27.08.2017
  27.08.2017

  Zdrówka chłopaku

 • Ula Ryszewska - awatar

  Ula Ryszewska

  27.08.2017
  27.08.2017

  Oby udało się zebrać odpowiednie środki. Powodzenia chłopaczku <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.2017
  25.07.2017

  Powodzenia! Nasza Akita tez trzyma kciuki (jakby mogła ;)

1 881 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Oliwia Wojda - awatar

Oliwia Wojda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wiola - awatar
Wiola
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
jan n - awatar
jan n
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dominika - awatar
Dominika
10
Szymon Myśliwiec - awatar
Szymon Myśliwiec
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Karamba Gąbka - awatar
Karamba Gąbka
50
Kamila - awatar
Kamila
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij