Joanna Wojciechowska - awatar

Joanna Wojciechowska

Organizator zbiórki


Kochani! Jako, że niebawem święta Bożego Narodzenia, a jak wiadomo jest to czas dzielenia się, postanowiliśmy namówić Was do pomocy naszym małym przyjaciołom - bezdomnym, chorym i zaniedbanym kotom. Kotom, które umrą bez pomocy, gdy zostaną pozostawione same sobie w ten zimowy czas...

Jako grupa"Razem dla bezdomnych zwierząt" od dwóch lat ratujemy konie skazane na śmierć w rzeźni, ale nie tylko konie są w naszych sercach... Od lat jesteśmy także związani z różnymi akcjami charytatywnymi na rzecz kotów. Pomagamy je sterylizować, karmimy i leczymy koty wolnobytujące. Organizujemy akcje pomocowe, zbieramy karmę, koce oraz leki.

 

W tym roku pieniądze zebrane z akcji "Paczka dla kociaczka" pragniemy przeznaczyć na pomoc kotom bezdomnym, kotom chorym znajdującym się pod opieka domu tymczasowego "Koty spod bloku", oraz Fundacji Kotangens. Za zebrane pieniądze zakupimy niezbędne leki, zapłacimy za hospitalizację, karmę, środki czystości oraz pospłacamy najpilniejsze długi u weterynarzy. Będziemy mogli działać dalej i ratować kolejne zwierzęta.

Koty są cichymi zwierzętami. Często cierpią w samotności. Nie potrafią poprosić o pomoc. Często znajdujemy je w fatalnym stanie. Połamane, bardzo chore, ledwo stojące na nogach, potrącone przez auta, cierpiące. Robimy wszystko, żeby je uratować. Wykarmiamy kocięta bez matek, stawiamy je na nogi fizycznie i... psychicznie. Wstajemy do nich w nocy, robimy kroplówki, zmieniamy opatrunki. Kastrujemy bezdomność. Znajdujemy im nowe, dobre domy. Do tego wszystkiego potrzeba pieniędzy. Na cito. Zima to ciężki okres. Kończą się oszczędności, dostajemy więcej zgłoszeń o kotach w potrzebie.  Jeśli nie zdobędziemy pieniędzy, nie będziemy mogli interweniować. Będzie to prawdziwym dramatem dla nich i dla nas.
Codziennie widzimy oczy, które patrzą z ufnością, mimo wyrządzonego im zła. Nie chcemy ich zawieść bo zaufanie i miłość kotów są czymś wyjątkowym. Wiedzą to wszyscy kociarze.

 

Z okazji zbliżających się świąt... bardzo prosimy. Prosimy otwórzcie serca dla tych kotów. Podarujcie im grosik, żebyśmy mogli dalej pomagać. Każde uratowane kociątko to taki mały mikrokosmos, cud. Kto raz miał kota rozumie i wie, co znaczy bliskość z tym zwierzęciem. Nasi podopieczni czekają na pomoc. Nie odwracajcie od nich głowy.


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Piotr Jurczyszyn - awatar

  Piotr Jurczyszyn

  25.12.18
  25.12.18

  Nie wiem co napisać w komentarzu,pomogłem bo chciałem i jeśli zdrowie pozwoli to będę pomagał ile będę mógł,ktoś może zapytać dlaczego dlatego że zwierzaczek kocha bez względu na wiarę,wyznanie oddaje nam całe swoje serce i uważam że największym i najgorszym zwierzęciem na świecie jest człowiek potrafi tworzyć wielkie rzeczy ale także potrafi wiele zniszczyć i wyrządzić wiele zła.

 • Janina Nawrat - awatar

  Janina Nawrat

  22.12.18
  22.12.18

  dla Was biedactwa ...oby kazdy dal tylko 1zl...

 • Iwona - awatar

  Iwona

  21.12.18
  21.12.18

  ❤️❤️

 • Małgorzata Tokarczyk - awatar

  Małgorzata Tokarczyk

  20.12.18
  20.12.18

  Każdy może pomóc to taka chwila nie każdy nakarmić wędrowca ale każdy może nakarmić glodnego kota 😻

Joanna Wojciechowska - awatar

Joanna Wojciechowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 72

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Patrycja - awatar
20
Patrycja
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ela P. - awatar
50
Ela P.
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Grzegorz - awatar
10
Grzegorz
Anna Winiarska - awatar
50
Anna Winiarska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Urszula - awatar
5
Urszula

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij