Zbiórka OPERACJA ŻYCIA - Ratujemy Emilkę - zdjęcie główne

OPERACJA ŻYCIA - Ratujemy Emilkę

166 375 zł  z 350 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 703 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Wilczynska - awatar

Karolina Wilczynska

Organizator zbiórki

Prosimy, nie odwracaj się od nas, pomóż Emilce.

Tak długo czekaliśmy na dziecko, Emilka jest naszym jedynym dzieckiem.  Tak bardzo cieszyliśmy się, kiedy okazało się, że zostaniemy rodzicami.

Emilka urodziła się w 24 tygodniu ciąży z wieloma niewykształtowanymi organami.  Była tak maleńka, że każdy niewłaściwy ruch mógł ją niezwykle skrzywdzić, zadać jej ból.

Lekarze nie dawali jej prawie żadnych szans, robili jednak wszystko co w ich mocy, aby ją uratować.  Emilka od tych pierwszych chwil ma ogromną chęć życia, walczy o każdą sekundę aby być z nami i cieszyć się życiem.

Lekarze nie mogą uwierzyć jak bardzo jest silna i jak bardzo walczy o życie.

Przeszła już naprawdę wiele m.in. wstrząs septyczny spowodowany pęknięciem jelit oraz kilka operacji układu pokarmowego.  Miała ciągły dopływ morfiny i antybiotyków, by dać radę to przetrwać.

Emilki jelita nie są połączone, nie funkcjonuje jej układ trawienny, co powoduje że nie potrafi samodzielnie się wypróżnić.  Jej jelita są na zewnątrz brzuszka. Czeka ją bardzo poważna opercja.

Operacja ta jest bardzo skomplikowana i ryzykowna, ponieważ jelita muszą zostać wszystkie połączone wewnątrz i podjąć samodzielnie prace.  Bez tej operacji Emilka nie jest w stanie żyć.

Czeka ją jeszcze bardzo długa walka.  Głęboko wierzymy w to, że córeczka wyjdzie z tego, da radę podnieść się po koszmarnym ciosie jaki wymierzył jej los.

Nasza rodzina nigdy nikogo nie prosiła o pomoc, ciężko pracowała, była silna i pozytywna oraz zawsze pomogała innym.  Dziś jesteśmy w niezwykle trudnej sytuacji finansowej i każda darowizna od Państwa, będzie ogromnym  wsparciem dla nas.

By móc leczyć i opiekować się córeczką, potrzebujemy pieniędzy bo już dziś wiemy, że będzie się to wiązać z ogromnymi kosztami.  

Z całego serca będziemy wdzięczni za każde wsparcie od Państwa.

Masz serce ze złota. 

Zawsze będziemy pamiętać Twoją dobroć.

Rodzice Emilki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Wilczynska - awatar

  Karolina Wilczynska

  20.03.21
  20.03.21

  Kochani Państwo,💜 Emilka czuje się różnie, ale na szczęście jest bardzo silna, w każdej sekundzie walczy o swoje życie.👼 Czeka ją bardzo poważna operacja jelit, z całego serca wierzymy że wszystko zakończy się pozytywnie. Państwa pomoc oraz wsparcie które okazujecie daje nam ogromną siłę i nadzieje. Z całego serca bardzo dziękujemy że jesteście z nami w tak bardzo dla nas trudnych chwilach. 🙏 Życzymy Państwu dużo zdrowia, szczęścia oraz samych słonecznych dni wypełnionych miłością. Serdecznie pozdrawiamy. Rodzice Emilki.

  Zdjęcie aktualizacji 65 349

Komentarze


 • Olga M - awatar

  Olga M

  13.04.21
  13.04.21

  Dużo zdrowia dla maleństwa!

 • Milena W. - awatar

  Milena W.

  13.04.21
  13.04.21

  Życzę dużo zdrowia dla córki Emilki. Bóg wysłucha Waszej prośby módlcie się odmawiajcie różaniec, pokutujcie i przyjmijcie Ducha Świętego. Gdy bardzo o coś prosimy i jeszcze w nocy kładziemy się krzyżem do modlitwy Pan Wszechmogący w Trójcy jedyny zawsze wysłucha. Jeśli tak się nie stanie pragnie przyjąć córkę do Królestwa Niebieskiego. Nie bójcie się powierzcie jej życie Jezusowi Chrystusowi. On się o Nią zatroszczy.

 • Marysia - awatar

  Marysia

  09.04.21
  09.04.21

  Zyczę dużo zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.04.21
  08.04.21

  Zdrówka !

  • Karolina Wilczynska - awatar

   Karolina Wilczynska - Organizator zbiórki

   10.04.21
   10.04.21

   Szanowny Anonimowy Darczyńco, Z całego serca bardzo dziękujemy za wsparcie oraz piękne słowa dla naszej Emilki. Życzymy dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia marzeń. Serdecznie pozdrawiamy, Rodzice Emilki. 🙏

 • Anonimowy darczynca - awatar

  Anonimowy darczynca

  08.04.21
  08.04.21

  Zdrówka kruszynko 🍀

  • Karolina Wilczynska - awatar

   Karolina Wilczynska - Organizator zbiórki

   10.04.21
   10.04.21

   Szanowny Anonimowy Darczyńco,💖 Z całego serca bardzo dziękujemy za wsparcie oraz piękne słowa dla naszej Emilki. Życzymy dużo zdrowia, szczęścia oraz spełnienia marzeń. 🌼 Serdecznie pozdrawiamy, Rodzice Emilki. 🙏

166 375 zł  z 350 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 703 osoby
Wpłać teraz
 
Karolina Wilczynska - awatar

Karolina Wilczynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4 703

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olga M - awatar
Olga M
100
Marcin - awatar
Marcin
5
Arti - awatar
Arti
20
Kamil Kiełczewski - awatar
Kamil Kiełczewski
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij