Zbiórka Ratujemy wzrok kociaków - zdjęcie główne

Ratujemy wzrok kociaków

2 015 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Borek - awatar

Kasia Borek

Organizator zbiórki

Kilka dni temu, w okolicach Sandomierza, znalezione zostało kociątko z zaawansowanym kocim katarem. Maluszek ma dopiero kilka tygodni, a jego oczka są w tak strasznym stanie, że możemy już mówić o walce o jego wzrok :(

Niestety, to nie koniec historii. W dniu wczorajszym, w tym samym miejscu pojawił się drugi kociak - w równie fatalnym stanie, a całkiem możliwe, że znajdą się kolejne.

Udało się nam znaleźć pomoc dla kociątek na drugim końcu Polski. Jednak podczas poszukiwań transportu, odezwały się do nas wspaniałe osoby, chętne zawalczyć o życie i zdrowie tych kocich dzieci...i co więcej - mające już doświadczenie z podobnymi przypadkami.

Niestety, leczenie potrwa długie miesiące i będzie z pewnością bardzo kosztowne. Chcemy też zakupić dla maluszków zapas karmy, dobrego jedzonka, opłacić odrobaczenie i szczepienia.

Prosimy Was bardzo o pomoc. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać cuda!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Bubbels - awatar

    Bubbels

    14.06.2020
    14.06.2020

    Trzymam kciuki :<

2 015 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Borek - awatar

Kasia Borek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jarosław Kasprzak - awatar
Jarosław Kasprzak
50
Emilka i Szymon - awatar
Emilka i Szymon
50
Derry Atari - awatar
Derry Atari
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kociara - awatar
Kociara
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Irena - awatar
Irena
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij