Zbiórka Ratujemy Kubusia - miniaturka zdjęcia

Ratujemy Kubusia

Zbiórka Ratujemy Kubusia - zdjęcie główne

Ratujemy Kubusia

100 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Magda Lena - awatar

Magda Lena

Organizator zbiórki

Drodzy przyjaciele "pomagam.pl",
zwracam się do Was z prośbą o ratowanie życia pewnego bardzo skrzywdzonego, choć ogromnie dzielnego chłopca.
Kubuś dziś ma 16 miesięcy. Jest uroczym chłopcem, który zasluguje na samodzielność. Od 16 miesięcy mama Kubusia walczy o jego zdrowie. Ten mały chłopiec nie widzi, nie chwyta swojej mamy za rękę, wciąż leży w tej samej pozycji.
Niestety, życie bywa skrajnie niesprawiedliwe. Kubuś choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Rodzina Kubusia  jest świadoma, że z każdym dniem choroba będzie postępować, że muszą walczyć o jego zdrowie na wszystkie możliwe sposoby.
Dziecięce porażenie mózgowe jest obecnie chorobą nieuleczalną, ale możemy próbować choć odrobinę "naprawiać" szkody wyrządzone przez chorobę. Każdego dnia, nieustepliwie musimy Kubusia rehabilitowac. Niestety, refundowane rehabilitacje to za mało. Dlatego rodzina Kubusia potrzebuje pomocy od Was - od przyjaciół "pomagam.pl".
Proszę, wyobraźcie sobie, co czuje kobieta, która nosi pod sercem swoje jeszcze nienarodzone dziecko? Czuję miłość, szczęście i przygotowuje się do narodzin w nadziei, że niebawem jej maleństwo przybędzie w pełni sił na świat. Dokładnie to samo czuła mama Kubusia... Przed narodzinami także ona była pełna nadziei, że jej syn będzie zdrowy i tak właśnie miało być! Niestety, stało się inaczej...
Dzis mama Kubusia wciąż ma nadzieję, ale poza nadzieją ma także siłę do walki o swojego syna. Proszę, pomóżcie sfinansować koszt leczenia Kubusia, on bardzo na nas liczy!
Każda złotówka to krok na przód, każdy krok na przód to nadzieja, że Kubuś pewnego dnia wypowie najpiękniejsze słowo na świecie - słowo MAMA! Wasza pomoc, to szansa na samodzielność dla tego dzielnego chłopca.
Drodzy darczyńcy - dziękujemy całym sercem!
- RODZINA I PRZYJACIELE KUBUSIA

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Magda Lena - awatar

Magda Lena

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anula - awatar
Anula
20
Wojciech Murawski - awatar
Wojciech Murawski
50
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Sebastian Gajos - awatar
Sebastian Gajos
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij