Zbiórka Ratujemy Kubusia - zdjęcie główne

Ratujemy Kubusia

100 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Lena - awatar

Magda Lena

Organizator zbiórki

Drodzy przyjaciele "pomagam.pl",
zwracam się do Was z prośbą o ratowanie życia pewnego bardzo skrzywdzonego, choć ogromnie dzielnego chłopca.
Kubuś dziś ma 16 miesięcy. Jest uroczym chłopcem, który zasluguje na samodzielność. Od 16 miesięcy mama Kubusia walczy o jego zdrowie. Ten mały chłopiec nie widzi, nie chwyta swojej mamy za rękę, wciąż leży w tej samej pozycji.
Niestety, życie bywa skrajnie niesprawiedliwe. Kubuś choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Rodzina Kubusia  jest świadoma, że z każdym dniem choroba będzie postępować, że muszą walczyć o jego zdrowie na wszystkie możliwe sposoby.
Dziecięce porażenie mózgowe jest obecnie chorobą nieuleczalną, ale możemy próbować choć odrobinę "naprawiać" szkody wyrządzone przez chorobę. Każdego dnia, nieustepliwie musimy Kubusia rehabilitowac. Niestety, refundowane rehabilitacje to za mało. Dlatego rodzina Kubusia potrzebuje pomocy od Was - od przyjaciół "pomagam.pl".
Proszę, wyobraźcie sobie, co czuje kobieta, która nosi pod sercem swoje jeszcze nienarodzone dziecko? Czuję miłość, szczęście i przygotowuje się do narodzin w nadziei, że niebawem jej maleństwo przybędzie w pełni sił na świat. Dokładnie to samo czuła mama Kubusia... Przed narodzinami także ona była pełna nadziei, że jej syn będzie zdrowy i tak właśnie miało być! Niestety, stało się inaczej...
Dzis mama Kubusia wciąż ma nadzieję, ale poza nadzieją ma także siłę do walki o swojego syna. Proszę, pomóżcie sfinansować koszt leczenia Kubusia, on bardzo na nas liczy!
Każda złotówka to krok na przód, każdy krok na przód to nadzieja, że Kubuś pewnego dnia wypowie najpiękniejsze słowo na świecie - słowo MAMA! Wasza pomoc, to szansa na samodzielność dla tego dzielnego chłopca.
Drodzy darczyńcy - dziękujemy całym sercem!
- RODZINA I PRZYJACIELE KUBUSIA

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Lena - awatar

Magda Lena

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anula - awatar
Anula
20
Wojciech Murawski - awatar
Wojciech Murawski
50
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Sebastian Gajos - awatar
Sebastian Gajos
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij