Zbiórka Ratujmy NATO - zdjęcie główne

Ratujmy NATO

6 572 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 136 osób w ciągu 10 dni.
Wpłać teraz
 
Karol Prasałowski - awatar

Karol Prasałowski

Organizator zbiórki

Cześć!

Jestem NATO Owczarek Belgijski, czyli pies do zadań specjalnych.  Moja historia zaczyna się w hodowli, nie przyjęli mnie do pracy, miałem pomagać ludziom i jako pies antyterrorysta łapać groźnych przestępców, niestety to się nie mogło wydarzyć, ponieważ brakowało mi jednego zęba, a przynajmniej tak twierdził hodowca…

Mój nowy  Przyjaciel, który po raz pierwszy w życiu zdecydował się na opiekę nad psem, wybrał właśnie mnie. Mój przyjaciel jest na emeryturze, dzielnie walczy ze stresem pourazowym, miał to być nowy rozdział dla mnie i dla niego. Wydaje mi się, że bardzo mu pomagam, podobno lepiej się przy mnie czuje, jest bardziej aktywny — wchodzi z domu, poznaje nowych ludzi.

Niestety okazało się, że to nie ząb był problemem, tylko bezwzględnie postępująca choroba. Znacząca dysplazja obu stawów łokciowych. Dla mnie to wyrok odłożony w czasie. Operacja jest bardzo kosztowna, a upływający nieubłaganie czas tylko pogarsza mój stan. Bardzo się boje o przyszłość moją, a także mojego przyjaciela, który potrzebuje mojego wsparcia, aby codziennie walczyć ze swoją chorobą.

Ja sam bardzo cierpię, ból bywa ogromny — mój lekarz mówi, że mam bardzo silny charakter, bo staram się być aktywny, sam chodzić, ale nie wiem ile czasu jeszcze dam radę. 

NATO potrzebuje kosztownej operacji, a tu najważniejszy jest czas. Niestety walczymy o zdrowie i życie. Potrzebujemy zoperować dwie przednie łapy — koszt operacji to 3 tys. za 1 łapkę, także potrzebujemy zebrać 6.000 tys. złotych. Bardzo zależy nam na wsparciu dla NATO i pomocy dla człowieka, który przez lata służył innym swoją pracą, zaangażowaniem i niejednokrotnie narażał życie, aby chronić nas przed przestępcami. 

Szansa na zdrowe życie NATO to także szansa na lepsze życie jego opiekuna. Tak wyjątkowa historia potrzebuje Waszego wsparcia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Emilka Rozmarynowska - awatar

  Emilka Rozmarynowska

  20.10.20
  20.10.20

  Wzruszyłam się... Powodzenia,sama mam przyjaciółkę, od 6 lat jestem tylko z nią, kiedy nie ma już sensu życia zawsze wmawiam sobie, że ona mnie jedyna potrzebuje...Nawet jeśli robi to głównie dla żarcia ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.10.20
  17.10.20

  😀

 • Maria Kula - awatar

  Maria Kula

  17.10.20
  17.10.20

  Trzymaj się NATO!

 • Jacek Wer - awatar

  Jacek Wer

  17.10.20
  17.10.20

  trzymaj się!!!

 • Marta Obuchowicz-Rice - awatar

  Marta Obuchowicz-Rice

  17.10.20
  17.10.20

  Trzymam za was kciuki. Wiele nie mogę dać ale nie mogłam obojętnie przejść

6 572 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 136 osób w ciągu 10 dni.
Wpłać teraz
 
Karol Prasałowski - awatar

Karol Prasałowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 136

Emilka Rozmarynowska - awatar
Emilka Rozmarynowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
KacperSz - awatar
KacperSz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Trzymaj się - awatar
Trzymaj się
5
Mateusz Słubik - awatar
Mateusz Słubik
5
Filip Graczyk - awatar
Filip Graczyk
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij