Zbiórka Ratujemy zakład przed przejęciem - miniaturka zdjęcia

Ratujemy zakład przed przejęciem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujemy zakład przed przejęciem - zdjęcie główne

Ratujemy zakład przed przejęciem

567 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogusław Furcyk - awatar

Bogusław Furcyk

Organizator zbiórki

Witam celem  naszej zbiórki  jest ratowanie zakładu, któremu grozi przejęcie przez zagranicznych inwestorów w najgorszym wypadku zamknięcie. Wszystko dlatego że obecny właściciel ma poważne problemy zdrowotne. Firma do czasu operacji jest jeszcze prowadzona prze Niego.  

Jesteśmy pracownikami powyżej 50 roku życia.  Dlatego chcemy uratować firmę i przekazać młodym osobą, a sami chcemy przetrwać do emerytury.

Zakład zajmuje się usługami związanymi z nakładaniem powierzchni ochronnych na detalach.

Chcemy przekazać wiedzę młodym ludziom, której nie uzyskają w szkołach, gdyż tych kierunków już nie ma.

Jak dobrze wiemy największym problemem w Naszym kraju jest brak pewności i stabilności zatrudnienia.

Zbieramy na  zakup zakładu, który funkcjonuje od 1989 roku. Ze względu na problemy zdrowotne obecnego właściciela grozi nam utrata pracy.

W gronie są pracownicy którzy samotnie wychowują dzieci albo są jedynymi żywicielami rodziny. Dlatego zwracamy się o pomoc.

Kwotę którą musimy uzbierać to 270 tys. zł. Nie jest to prosta sprawa obecnie uzbieraliśmy łącznie 20 tys. zł (z naszych oszczędności) a potrzebne jest jeszcze 250 tys. zł.

Finansowanie takiej inwestycji wymagało by kredytów, których pracownikom bliżej 60 banki nie udzielą ze względu na wiek i nie pewność zatrudnienia.

Chcemy zwrócić się o pomoc do ludzi dobrej woli który chcieli by ratować Nasz Polski przemysł.

Dla nas najważniejsze jest by firma była cały czas POLSKA!

Warto podkreślić jeszcze raz że:

Zakład zostanie w własności polskich obywateli.

Nasze wieloletnie doświadczenie nie przepadnie

Firma będzie rozwijana

Jeśli uda nam się przejąć firmę w zamian za pomoc mamy plan odwdzięczenia się darczyńcą.

Chcemy za wypracowane zyski firmowe obdarować każdego mały upominkiem. Upominki były by wykonane wyłącznie przez Polską firmę, która również boryka się z problemami.

Jeśli my zostaniemy uratowani my też chcemy uratować innych.

Może teksty nie są tak piękne, ale myślimy że  prostota może po części odzwierciedli nasz problem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2017
  20.03.2017

  powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2017
  20.03.2017

  może nie wiele ale zawsze coś

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2017
  20.03.2017

  100 zł poszło powodzenia

567 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bogusław Furcyk - awatar

Bogusław Furcyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij