Zbiórka Ratujmy Agnieszkę! Ona chce żyć! - zdjęcie główne

Ratujmy Agnieszkę! Ona chce żyć!

4 541 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Ratujmy Agnieszkę! Ona chce żyć!

Moja córka, Agnieszka Piecińska, na skutek błędu lekarza, została okaleczona na całe życie.

Po przedziurawieniu jej przełyku doszło do zakażenia gronkowcem, resekcji tchawicy. Komplikacje w trakcie leczenia spowodowały, że Agnieszka:

- jest całkowicie sparaliżowana, samodzielnie porusza tylko oczami

- jest niewydolna oddechowo, oddycha przy pomocy respiratora

- nie mówi, porozumiewa się jedynie przy pomocy wzroku

- jest odżywiana dojelitowo (PEG)

- z powodu miotonii ma niezwykle bolesne skurcze, wykręcające jej kończyny

- z powodu zaniedbania szpitala ma niezwykle głębokie odleżyny

Córka potrzebuje ciągłej rehabilitacji i walczy, aby osiągnąć pozycję siedzącą. Potrzebuje wielogodzinnych masaży rozluźniających jej mięśnie. Potrzebuje także specjalistycznego wózka do rehabilitacji, aby mogła usiąść po półrocznym leżeniu. Agnieszka jest inteligentną istotą uwięzioną w bezwładnym ciele, bez możliwości mówienia, poruszania się. Dzięki rehabilitacji będzie mogła opuścić salę zakładu opiekuńczo-leczniczego i wyjść na zewnątrz, na spacer. Dzięki specjalistycznemu komputerowi („cyberoko”) mogłaby porozumieć się z nami, rodzicami, z otoczeniem.

Każda rehabilitacja jest związana z ponoszeniem dużych kosztów, a Agnieszka będzie musiała korzystać z niej do końca życia (koszt masażu rehabilitacyjnego i rehabilitacji ruchowej to 100 zł za 1 godzinę). Koszt komputera „cyberoko” to 35 000 zł. Do tego dochodzą wydatki na lekarstwa, środki pielęgnacyjne. Jej renta idzie na pokrycie kosztów pobytu w zakładzie opiekuńczo-leczniczym i nie ma innych środków na rehabilitację i leczenie, dlatego proszę o nawet najmniejszą pomoc finansową dla mojej córki.

 Matka Agnieszki, Joanna Piecińska

Agnieszka ma założony fanpage na Facebooku: Ratujmy Agnieszkę https://www.facebook.com/ratujmyAgnieszke/?ref=aymt_homepage_panel

Informacje o Agnieszce dostępne są także na: http://sedeka.pl/opp/piecinska-agnieszka

Komentarze


 • Sylwia Majka - awatar

  Sylwia Majka

  10.05.2017
  10.05.2017

  Agnieszko życzę Ci zdrowia! Posłałam Mamie mailem także książki, które mogą Wam pomóc :* mocno Was tulę

 • Tom z Old Town - awatar

  Tom z Old Town

  09.03.2017
  09.03.2017

  Życzę duuuużo zdrówka pani Agnieszko.

 • Bożena G. - awatar

  Bożena G.

  16.02.2017
  16.02.2017

  z pozdrowieniami dla Agnieszki :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.01.2017
  20.01.2017

  Zdrowiej!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.01.2017
  05.01.2017

  Dużo zdrowia życzę i powodzenia :)

4 541 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 57

Asia - awatar
Asia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
433
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Zacharewicz Dylik - awatar
Agnieszka Zacharewicz Dylik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij