Zbiórka Ratujmy dusze grzeszników - zdjęcie główne

Ratujmy dusze grzeszników

105 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Makuch - awatar

Magdalena Makuch

Organizator zbiórki

Zacznijmy od słów Pana Jezusa z Dzienniczka Św. Siostry Faustyny Kowalskiej: "Utrata każdej duszy pogrąża Mnie w śmiertelnym smutku. Zawsze Mnie pocieszasz, kiedy się modlisz za grzeszników. Najmilsza Mi jest modlitwa za nawrócenie dusz grzesznych; wiedz, córko Moja, że ta modlitwa zawsze jest wysłuchana" (Dz. 1397)

Słowa Św. Ojca Pio o duszach cierpiących w Czyśćcu: "Ktokolwiek do mnie przyszedł z tamtego świata, prosił, wręcz żebrał o odprawienie za niego Mszy Świętej. Musimy opróżnić Czyściec. Wszystkie Dusze muszą być uwolnione. To niewiarygodne, co One mogą uczynić dla naszego dobra, z wdzięczności dla tych na ziemi, którzy pamiętają o modlitwie za nie."

Dusze Czyśćcowe w niezwykły sposób odwdzięczają się pomagając nam w naszych potrzebach, jeśli poprzez Eucharystię (Msze Święte) i modlitwy pomagamy Im dostać się do Nieba.

Startujemy z Ogólnopolską Akcją: 

"RATUJMY DUSZE GRZESZNIKÓW"

Celem Akcji jest zamówienie jak największej ilości Mszy Świętych w intencjach: o nawrócenie grzeszników, Miłosierdzie dla konających i dostanie się do Nieba dla Dusz cierpiących straszliwe męki w Czyśćcu.

W tym miejscu zostaną podane terminy i miejsca każdej Mszy Św. które zostaną odprawione dzięki tej zbiórce, aby jak najwięcej osób mogło wziąć w nich udział także osobiście lub łącząc się przez internet.

Podczas Objawień w Fatimie w 1917 r. Maryja powiedziała: "Módlcie się, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, nie mają bowiem nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił".

Pan Jezus do Św. Siostry Faustyny Kowalskiej:  "Pragnę, pragnę zbawienia dusz. Pomóż Mi, córko Moja, ratować dusze. Złącz swe cierpienia z męką Moją i ofiaruj Ojcu Niebieskiemu za grzeszników" (Dz. 1032)

"MódI sie, ile możesz, za konających, wypraszaj im ufność w Moje miłosierdzie, bo oni najwięcej potrzebują ufności, a najmniej jej mają" (Dz. 1777)

„Ujrzałam Anioła Stróża, który kazał mi pójść za sobą. W jednej chwili znalazłam się w miejscu mglistym, napełnionym ogniem, a w nim całe mnóstwo dusz cierpiących. Te dusze modlą się bardzo gorąco, ale bez skutku dla siebie, my tylko możemy przyjść im z pomocą." (Dz. 20)

Tylko my możemy wyprosić Im łaskę zbawienia - pójścia do Nieba. Dusze Czyścowe hojnie odwdzięczają się żyjącym osobom, które pomogły Im Mszą Św. lub modlitwą. 

"Nie ma takiej prośby, zanoszonej za przyczyną Dusz w Czyśćcu cierpiących, która nie byłaby wysłuchana przez Pana Boga, jeśli jest zgodna z Jego wolą. Ich wstawiennictwo ma niezwykłą moc." - Tygodnik Katolicki "NIEDZIELA"

Główny Egzorcysta Watykanu O. GABRIEL AMORTH mawiał, że zamawiając Msze Święte w intencji zbawienia Dusz cierpiących w Czyśćcu możemy w myślach prosić Je o modlitwę o uwolnienie od naszego problemu - a wówczas bardzo często dzieją się Cuda.

Słowa ósmego dnia Nowenny do Miłosierdzia Bożego, które podyktował Pan Jezus  Siostrze Faustynie odnoszą się właśnie do Dusz Czyśćcowych: „Dziś sprowadź mi dusze, które są w więzieniu czyśćcowym i zanurz je w przepaści Miłosierdzia Mojego, niechaj strumienie Krwi Mojej ochłodzą ich upalenie. Wszystkie te dusze są przez mnie umiłowane, odpłacają się mojej sprawiedliwości, w twojej mocy jest im przynieść ulgę. Bierz ze skarbca mojego Kościoła wszystkie odpusty i ofiaruj za nie […]. O gdybyś znała ich mękę, ustawicznie byś ofiarowała za nie jałmużnę ducha i spłacała ich długi Mojej sprawiedliwości. Jezu Najmiłosierniejszy, któryś sam powiedział, że miłosierdzia chcesz, otóż wprowadzam do mieszkania Twego Najlitościwszego Serca dusze czyśćcowe, dusze, które Ci są bardzo miłe, a które jednak wypłacać się muszą Twojej sprawiedliwości, niech strumienie Krwi i Wody, które wyszły z serca Twego, ugaszą pragnienie ognia czyśćcowego, aby i tam się stawiła moc miłosierdzia Twego. Ze strasznych upałów ognia czyśćcowego wznosi się jęk do Miłosierdzia Twego. I doznają pocieszenia, ulgi i ochłody strumieniu wylanej krwi i wody” (Dzienniczek 1226-1227)

Martin von Kochem w książce „Wykład o Mszy Świętej” tak opisuje wartość Mszy Św. dla Dusz cierpiących w Czyścu: „Szczególną jest pociechą duszom w Czyśćcu cierpiącym ofiarowanie za nie Krwi Najświętszej we Mszy Świętej. Kiedy bowiem Przenajdroższa Krew Pana Jezusa po raz pierwszy przelana była na Krzyżu, wybawiła wszystkie dusze z więzienia czyśćcowego, jak o tym świadczy Zachariasz prorok: Także ze względu na krew Przymierza zawartego z tobą wypuszczę więźniów twoich z bezwodnej cysterny (Za 9,11). Tymi słowami wyrazić chciał prorok, że ogólne wybawienie swoje zawdzięczają dusze przelanej Krwi Chrystusowej. A cóż dopiero powiedzieć o mocy Mszy Świętej, w której ta Krew Najświętsza Nowego i Wiecznego Testamentu zawsze była przelewana na odpuszczenie grzechów naszych. Bez wątpienia ma Ona moc pokrzepienia dusz, oczyszczenia i wybawienia ich. Żadna ochłoda tyle nie orzeźwi leżącego w gorączce, ile najdroższa Krew Jezusa Chrystusa ochłodzi i orzeźwi, wylana we Mszy Świętej duchowym sposobem na dusze cierpiące

"Jeżeli chcemy zasłużyć sobie na niebo, ratujmy dusze w czyśćcu cierpiące. Albowiem chętne niesienie im pomocy jest niemal pewnym znakiem zbawienia"

— ŚW. Jan Maria Vianney

Gdy nie możesz uporać się ze swoimi problemami - pomóż Duszom Czyśćcowym, a One pomogą Tobie.

Odpowiedzmy na wezwania Jezusa i Maryi modląc się, ofiarując swoje cierpienia oraz zamawiając Msze Św. 🙏 🕊

"Jezu, uczyń serce moje podobne do swego, a raczej przemień je w swoje własne, abym umiała wyczuwać potrzeby innych serc, a szczególnie cierpiących i smutnych; niech promienie miłosierdzia odpoczną w sercu moim" (Dz. 514)

"O Boże, jak hojnie rozlane jest miłosierdzie Twoje, a wszystko to uczyniłeś dla człowieka. O, jak bardzo musisz kochać tego człowieka, kiedy Twa milość tak czynna dla niego" (Dz. 1749)

"Napisz, córko Moja, że jestem miłosierdziem samym dla duszy skruszonej. Najwieksza nędza duszy nie zapala Mnie gniewem, ale się wzrusza serce Moje dla niej miłosierdziem wielkim." (Dz. 1739)

"Wielka miłość rzeczy małe umie zamieniać na rzeczy wielkie i tylko mitość nadaje czynom naszym wartość" (Dz. 303)

🕊 Z Panem Bogiem

Zespół SOLIENTO 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Dłużniczka Dusz w Czysccu cierpiących. - awatar

    Dłużniczka Dusz w Czysccu cierpiących.

    10.07.2024
    10.07.2024

    Dusze z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek wsparcie z naszej strony, na ofiarę dana na Msze Święta za nie, na ofiarowanie naszych modlitw np Różańca za dusze w czyśćcu cierpiące, chorob, cierpien i trudów w ich intencji, na dobro czynione innym i oddawanie tego za nie , na ofiarowywanie Mszy Swietych w naszych sercach nie tylko niedzielnych ale też w ciągu tygodnia. Odwdzięcza się nam za to po 100-kroc, kiedyś będziemy na ich miejscu i to one będąc już u Boga będą wymadlaly nam wyjście z mak czyśćcowych. Prosmy dusze o pomoc one zawsze pomoga tak wiele razy się o tym przekonalam. Nie odmawiajmy im pomocy, one tak bardzo jej potrzebuja tkwiąc w mękach czyśćca, prosze o modlitwe za dusze mojego kochanego Tatusia sp Stanisława, za zmarlych z rodziny i wszystkie dusze w czysccu cierpiące I konajacych aby nie poszly do piekła

105 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Makuch - awatar

Magdalena Makuch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Dłużniczka Dusz w Czysccu cierpiących. - awatar
Dłużniczka Dusz w Czysccu cierpiących.
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij