Zbiórka Ratujmy Iwonę - szansa na życie - miniaturka zdjęcia

Ratujmy Iwonę - szansa na życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujmy Iwonę - szansa na życie - zdjęcie główne

Ratujmy Iwonę - szansa na życie

10 zł  z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Mam na imię Iwona, 39 lat

Nade mną widmo wyroku..... To co zaistniało w moim życiu jest niewiarygodnie ponurym żartem losu. Nie chcę umierać tak wcześnie, mam tak wiele do zrobienia....  To może się przytrafić każdemu .......   Wszystko spadło na mnie tak znienacka, jestem jednym z niewielu pacjentów na terytorium Polski z takim rozpoznaniem. 

Zespół autoimmunologicznej niedoczynności wielogruczołowej typ 1, pierwotna niedoczynność nadnerczy, pierwotna niedoczynność przytarczyc, pierwotna niedoczynność tarczycy, asplenia czynnościowa, łysienie autoimmunologiczna, anemia mikrocytarna, kandydoza błon śluzowych przewodu pokarmowego, zespół upośledzonego wchłaniania, zapalenie błony śluzowej żołądka, hipoerchoesterolemia. Ostatnio przeszłam sepsę, do tego doszło ostre uszkodzenie nerek, zapalenie płuc, hipoglikemia. TK głowy wykazało nasilone zwapnienia w jadrach podstawy mózgu, kostniak z zatoce czołowej.....

Moja rodzina aby mnie ratować sprzedała wszystko co mogła i zaciągnęła zobowiązania. grozi mi utrata domu z powodu zaciągniętych zobowiązań, nie stać mnie już na dalsze leczenie, nie mam już zębów, włosów ale chcę normalnie żyć !!! 

Nie mam szans bez waszej pomocy na leczenie, na życie. Każdy nowy dzień dla innych to wyjazd do pracy, spotkania, wyjścia z przyjaciółmi, uśmiechy, drobne, codzienne sprawy, to coś o czym marzę. Dla mnie każdy kolejny dzień to wielka niewiadoma. Czy to już , ile jeszcze jest mi dane oglądać niebo , słońce...…. Dla mnie czas płynie już zupełnie inaczej. 

Proszę Was o pomoc, żebym mogła kontynuować leczenie, uratować cokolwiek jeszcze z mojego życia, spojrzeć z nadzieją w przyszłość.

Mam nadzieję, że będzie mi dane odwdzięczyć się za okazane mi serca, za wsparcie, że będę kiedyś i ja mogła wesprzeć kogoś kto też znajdzie się na zakręcie swojego życia.... Bardzo Wam dziękuję. Iwona


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

pomoc - awatar
pomoc
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij