Zbiórka Ratujmy Iwonę - szansa na życie - miniaturka zdjęcia

Ratujmy Iwonę - szansa na życie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujmy Iwonę - szansa na życie - zdjęcie główne

Ratujmy Iwonę - szansa na życie

10 zł  z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Mam na imię Iwona, 39 lat

Nade mną widmo wyroku..... To co zaistniało w moim życiu jest niewiarygodnie ponurym żartem losu. Nie chcę umierać tak wcześnie, mam tak wiele do zrobienia....  To może się przytrafić każdemu .......   Wszystko spadło na mnie tak znienacka, jestem jednym z niewielu pacjentów na terytorium Polski z takim rozpoznaniem. 

Zespół autoimmunologicznej niedoczynności wielogruczołowej typ 1, pierwotna niedoczynność nadnerczy, pierwotna niedoczynność przytarczyc, pierwotna niedoczynność tarczycy, asplenia czynnościowa, łysienie autoimmunologiczna, anemia mikrocytarna, kandydoza błon śluzowych przewodu pokarmowego, zespół upośledzonego wchłaniania, zapalenie błony śluzowej żołądka, hipoerchoesterolemia. Ostatnio przeszłam sepsę, do tego doszło ostre uszkodzenie nerek, zapalenie płuc, hipoglikemia. TK głowy wykazało nasilone zwapnienia w jadrach podstawy mózgu, kostniak z zatoce czołowej.....

Moja rodzina aby mnie ratować sprzedała wszystko co mogła i zaciągnęła zobowiązania. grozi mi utrata domu z powodu zaciągniętych zobowiązań, nie stać mnie już na dalsze leczenie, nie mam już zębów, włosów ale chcę normalnie żyć !!! 

Nie mam szans bez waszej pomocy na leczenie, na życie. Każdy nowy dzień dla innych to wyjazd do pracy, spotkania, wyjścia z przyjaciółmi, uśmiechy, drobne, codzienne sprawy, to coś o czym marzę. Dla mnie każdy kolejny dzień to wielka niewiadoma. Czy to już , ile jeszcze jest mi dane oglądać niebo , słońce...…. Dla mnie czas płynie już zupełnie inaczej. 

Proszę Was o pomoc, żebym mogła kontynuować leczenie, uratować cokolwiek jeszcze z mojego życia, spojrzeć z nadzieją w przyszłość.

Mam nadzieję, że będzie mi dane odwdzięczyć się za okazane mi serca, za wsparcie, że będę kiedyś i ja mogła wesprzeć kogoś kto też znajdzie się na zakręcie swojego życia.... Bardzo Wam dziękuję. Iwona


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 550 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

pomoc - awatar
pomoc
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij