Zbiórka Leki,karma,środki czystości - miniaturka zdjęcia

Leki,karma,środki czystości Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leki,karma,środki czystości - zdjęcie główne

Leki,karma,środki czystości

161 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fura Do Ślubu - awatar

Fura Do Ślubu

Organizator zbiórki

Witam. Organizujemy zbiórkę potrzebnych rzeczy dla Fundacji Ostatnia Przystań we Wtelnie koło Bydgoszczy. Jest to piękne,a zarazem smutne miejsce. Ludzie o WIELKICH SERCACH opiekują się psami, które mają już leciwe lata, nikt ich nie chce z racji wielu. Opiekunowie troszczą się o psiaki dając im MIŁOŚĆ, godne warunki oraz zapewniają należytą opiekę. Niestety z racji wieku psów,są również świadkami śmierci podopiecznych, lecz do końca swoich dni-zanim przejdą za tęczowy most - psiaki są szczęśliwe ,bo nie są bezdomnymi zwierzakami. 15 lutego 2019 zawieźliśmy ponad 100kg środków czystości. Teraz organizujemy zbiórkę na karmę, podkłady, zabawki( gryzaki, piłki, itp), lekarstwa itd. Potrzeby są ogromne,więc prosimy o dobre serce i przysłowiową złotówkę.

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
161 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Fura Do Ślubu - awatar

Fura Do Ślubu

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij