Zbiórka Ulżyj w cierpieniu Sonii - miniaturka zdjęcia

Ulżyj w cierpieniu Sonii

Zbiórka Ulżyj w cierpieniu Sonii - zdjęcie główne

Ulżyj w cierpieniu Sonii

0 zł z 2 450 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ola Przybylska - awatar

Ola Przybylska

Organizator zbiórki

Nazywam się Ola, mam 27 lat i już od najmłodszych lat lubiłam uczestniczyć w różnego rodzaju wolontariatach.

Sonię poznałam 8 lat temu w miejskim schronisku schronisku dla bezdomnych zwierząt, gdzie przez dłuższy czas opiekowałam się nią. Ma ona w sumie cząstkę duszy zarówno labradora jak i owczarka niemieckiego, i hart ducha obydwu.

 Gdy tylko poznałam jej smutną historię o tym jak jej poprzednia właścicielka bez żadnych oporów się nad nią znęcała stwierdziłam że takiej psince należy się zdecydowanie więcej od życia i postanowiłam ją przygarnąć do siebie.

Przez ponad 7 lat Sonia była wspaniałym kompanem życiowym, razem przeżywałyśmy moje sukcesy, razem podtrzymywałyśmy się na duchu w obliczu różnych przykrych wydarzeń życiowych, byłyśmy przez cały ten czas nierozłączne jak dwa gołąbki, tak jak tylko nierozłączny może być człowiek z psem i nikt inny. 

Niestety od końca zeszłego roku zaczęło o sobie dawać znać przykre widmo przeszłości Sonii. Zaczęła ona mieć problemy z biodrem i kręgosłupem przez co praktycznie bez interwencji weterynaryjnej nie mogła nijak normalnie funkcjonować, patrzyliśmy jak nasza przyjaciółka powoli traciła błysk w oku i radość z życia.

Od kiedy zaczęła brać leki powoli zdawała się odzyskiwać dawną sprawność, jednak przy próbie stopniowego odstawiania leków przeciwbólowych i antybiotyków niestety dawne dolegliwości wróciły jakby ze zdwojoną siłą.

Nie jestem niestety bogatą osobą i nie mam powoli środków na dalsze leczenie Sonii, przez cały ten czas musiałam płacić za leczenie ze swojej pensji i wydałam wszystkie oszczędności i niestety jedynym wyjściem pozostanie eutanazja, dlatego zwracam się do was z prośbą:

Proszę was pomóżcie mi ocalić moją przyjaciółkę przed śmiercią, każdy grosz się liczy, możesz wpłacić nawet symboliczną kwotę zamiast powiedzmy wypić sobię kawę danego dnia i możesz mieć pewność że każda wpłacona kwota znacząco pomoże Sonii.

Wszystkie zebrane pieniądze wydam na spłatę obecnego zadłużenia i na dalszą terapię Sonii. Weterynarze dają jej wielką szansę na ratunek i mówią że wszystko się rozstrzygnie w ciągu dwóch miesięcy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 2 450 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Ola Przybylska - awatar

Ola Przybylska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij