Zbiórka Ulżyj w cierpieniu Sonii - zdjęcie główne

Ulżyj w cierpieniu Sonii

0 zł  z 2 450 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ola Przybylska - awatar

Ola Przybylska

Organizator zbiórki

Nazywam się Ola, mam 27 lat i już od najmłodszych lat lubiłam uczestniczyć w różnego rodzaju wolontariatach.

Sonię poznałam 8 lat temu w miejskim schronisku schronisku dla bezdomnych zwierząt, gdzie przez dłuższy czas opiekowałam się nią. Ma ona w sumie cząstkę duszy zarówno labradora jak i owczarka niemieckiego, i hart ducha obydwu.

 Gdy tylko poznałam jej smutną historię o tym jak jej poprzednia właścicielka bez żadnych oporów się nad nią znęcała stwierdziłam że takiej psince należy się zdecydowanie więcej od życia i postanowiłam ją przygarnąć do siebie.

Przez ponad 7 lat Sonia była wspaniałym kompanem życiowym, razem przeżywałyśmy moje sukcesy, razem podtrzymywałyśmy się na duchu w obliczu różnych przykrych wydarzeń życiowych, byłyśmy przez cały ten czas nierozłączne jak dwa gołąbki, tak jak tylko nierozłączny może być człowiek z psem i nikt inny. 

Niestety od końca zeszłego roku zaczęło o sobie dawać znać przykre widmo przeszłości Sonii. Zaczęła ona mieć problemy z biodrem i kręgosłupem przez co praktycznie bez interwencji weterynaryjnej nie mogła nijak normalnie funkcjonować, patrzyliśmy jak nasza przyjaciółka powoli traciła błysk w oku i radość z życia.

Od kiedy zaczęła brać leki powoli zdawała się odzyskiwać dawną sprawność, jednak przy próbie stopniowego odstawiania leków przeciwbólowych i antybiotyków niestety dawne dolegliwości wróciły jakby ze zdwojoną siłą.

Nie jestem niestety bogatą osobą i nie mam powoli środków na dalsze leczenie Sonii, przez cały ten czas musiałam płacić za leczenie ze swojej pensji i wydałam wszystkie oszczędności i niestety jedynym wyjściem pozostanie eutanazja, dlatego zwracam się do was z prośbą:

Proszę was pomóżcie mi ocalić moją przyjaciółkę przed śmiercią, każdy grosz się liczy, możesz wpłacić nawet symboliczną kwotę zamiast powiedzmy wypić sobię kawę danego dnia i możesz mieć pewność że każda wpłacona kwota znacząco pomoże Sonii.

Wszystkie zebrane pieniądze wydam na spłatę obecnego zadłużenia i na dalszą terapię Sonii. Weterynarze dają jej wielką szansę na ratunek i mówią że wszystko się rozstrzygnie w ciągu dwóch miesięcy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 450 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Ola Przybylska - awatar

Ola Przybylska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij