Zbiórka Rehabilitacja Łukasza po udarze - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Łukasza po udarze Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja Łukasza po udarze - zdjęcie główne

Rehabilitacja Łukasza po udarze

75 865 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 644 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Razem dla Łukasza!

 W imieniu rodziny i przyjaciół zwracamy się do Was wszystkich z ogromną prośbą o wsparcie dla Łukasza. Nikt nigdy z Nas nawet by nie pomyślał, że będzie musiał organizować taką zbiórkę. Cel mamy jeden, musimy pomóc Łukaszowi wrócić do sprawności, a przede wszystkim do domu, gdzie czekają na niego kochane dzieci i żona. Łukasz ma 40 lat jest kochającym mężem, tatą trójki dzieci, kochającym synem, bratem i przyjacielem oraz dobrym i pomocnym człowiekiem.  Jest naszym druhem strażakiem, który należy do Ochotniczej Straży Pożarnej w Podwierzbiu. Brał w niej czynny udział pomagając, gdy była taka potrzeba. Teraz On sam jest w potrzebie i potrzebuje naszej pomocy.

Celem zbiórki jest zebranie środków finansowych na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji, które są olbrzymie, dlatego szukamy pomocy u Was. 

Aby ten cel osiągnąć prowadzimy dodatkowo licytacje charytatywne na grupie.

Razem dla Łukasza 🧡 Licytacje na leczenie i rehabilitacje.

https://www.facebook.com/groups/439984085406196

Zapraszamy Was do tej grupy i prosimy o wystawianie aukcji od serca aby pomóc Łukaszowi.

Dziękujemy z całego serca każdemu Darczyńcy oraz osobom które udostępniają ten apel.

#RazemdlaŁukasza

Dzień 24 kwietnia 2024 roku zapamiętamy na zawsze, życie Naszej rodziny zmieniło się nieodwracalnie. Udar przyszedł jak zawsze nieproszony i nie w porę. Zdewastował wszystko, co napotkał na swojej drodze zajmując miejsce w mózgu. Tego dnia Łukasz trafił do Szpitala Klinicznego w Warszawie z podejrzeniem udaru niedokrwiennego. Zaczęła się diagnoza, strach i wielka niewiadoma. Okazało się, że w tętnicy znajduje się skrzep. Lekarze zdecydowali wykonać Tromboktomie. Po zabiegu Łukasz był obserwowany. Następnego dnia stan jego zaczął się pogarszać. Stwierdzili rozległy udar spowodowany rozwarstwieniem tętnicy szyjnej. Zaczyna się walka o życie Łukasza. Lekarze decydują się na operację wykonują Trepanacje czaszki, dzięki czemu Łukasz ma szanse na przeżycie. Po operacji zapadł w śpiączkę, został przeniesiony na oddział Intensywnej terapii, gdzie konieczne było podłączenie do respiratora oraz włączenie leków sadacyjnych. Lekarze określają stan, jako bardzo ciężki, ale stabilny. Po ciężkich i okropnie trudnych dla nas 3 tygodniach lekarze postanowili odstawić leki i spróbować wybudzić Łukasza. To był dzień pełen emocji, strachu oraz niepewności i wielkiej niewiadomej, ale była Wiara i nadzieja, że Łukasz do nas wróci. Tak właśnie się stało! Łukasz przywitał nas otwartym okiem, nawet udało mu się nim wodzić. Czasem uda mu się poruszyć kończynami. To dla nas ogromny Sukces, że jest i dał nam jakiś znak, żeby o niego walczyć. Teraz najważniejszy jest czas, abyśmy zdążyli i zrobili wszystko co w naszej mocy, aby Łukasz zaczął rehabilitacje jak najszybciej.

Łukasza czeka długoterminowa, bardzo kosztowna rehabilitacja. W najbliższych dniach Łukasz zostanie przeniesiony do Ośrodka rehabilitacyjnego. Pobyt w ośrodku to koszt ok. 27 tysięcy miesięcznie, a takiej rehabilitacji będzie potrzebował na chwilę obecną ciągle. Wierzymy, że z Waszym wsparciem uda się Łukaszowi powrócić do jak największej sprawności do najbliższych i do domu. Roczny koszt rehabilitacji to 300 tysięcy złotych. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć Łukasza w powrocie do zdrowia, prosimy o pomoc w ramach tej zbiórki.

Mamy nadzieję i marzymy o tym, że pewnego dnia Łukasz wróci do domu, usiądzie przy żonie i ukochanych dzieciach i będą mogli prowadzić choć trochę normalne życie.

Została przede mną postawiona najwspanialsza osoba na świecie, którą spotkał okropny, niezasłużony los. Bardzo prosimy was o pomoc. Wszystkim, którzy się do tego przyczynią, będziemy nieopisanie wdzięczni - żona Iwona.

Jesteśmy społecznikami, strażakami którzy działają transparentnie i całkowicie  charytatywnie. Jako społeczność jesteśmy teraz wezwani do pomocy. Ta rodzina potrzebuje naszej pomocy i wsparcia w tym trudnym czasie.

Nasze społeczne wsparcie ma na celu zapewnić im niezbędną pomoc finansową w tym trudnym dla nich czasie. Każda złotówka, którą przekażesz, będzie ogromną pomocą wsparcia dla tej rodziny. 

Licznik zbiórki jest widoczny dla Wszystkich.

 WAŻNE!!!

Cała kwota 100% z tej zbiórki  zostanie przeznaczona na pomoc społeczną dla Łukasza Sitnika na leczenie, rehabilitację i wsparcie w ramach realizacji statutowych celów w oparciu o dokładne rozliczenie zbiórki na podstawie faktur i przelewów bankowych. My jako Akademia Dobrych Pomysłów jak i portal pomagam.pl nie pobieramy z tej zbiórki żadnej prowizji i wynagrodzenia 0zł 0%.

Odciśnij z nami swoją pomocną dłoń 🖐 

Dziękujemy ❤

Akademia Dobrych Pomysłów

Napisz do nas:  [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Dobry Duch - awatar

  Dobry Duch

  03.07.2024
  03.07.2024

  Powodzenia, już niedługo wszystko wróci do normy😉👍

 • Barbara Osowska krem licytacja - awatar

  Barbara Osowska krem licytacja

  18.06.2024
  18.06.2024

  Powodzenia w walce o powrót do zdrowia ❤️

 • Daniel Jedlinski wygrana licytacja kołowrotka - awatar

  Daniel Jedlinski wygrana licytacja kołowrotka

  09.06.2024
  09.06.2024

  Zdrowka

 • Sylwia Marciniak komplecik Coccodrillo - awatar

  Sylwia Marciniak komplecik Coccodrillo

  06.06.2024
  06.06.2024

  💚💚💚

 • Kasia Osowska - awatar

  Kasia Osowska

  06.06.2024
  06.06.2024

  Skarbonka dla Łukasz 💙

75 865 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 644 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 644

Ania serwetka - awatar
Ania serwetka
20
Brojek Filip - awatar
Brojek Filip
80
Edyta Sitnik chałka - awatar
Edyta Sitnik chałka
30
Kalbarczyk - awatar
Kalbarczyk
400
Justyna Stasiak - voucher na bukiet - awatar
Justyna Stasiak - voucher na bukiet
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Weronika - awatar
Weronika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Bartłomiej - awatar
Bartłomiej
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij