Zbiórka Pomoc dla policjanta Andrzeja - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla policjanta Andrzeja Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla policjanta Andrzeja - zdjęcie główne

Pomoc dla policjanta Andrzeja

46 510 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 774 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

 Andrzej Dudkiewicz ma 43 lata. Przez blisko 22 lata był funkcjonariuszem policji. Jego służbę przerwała choroba. Zawsze chciał być policjantem, by pomagać innym potrzebującym i spieszyć z pomocą. 

W zawierciańskiej Policji służył od 2004 roku. 

5 listopada 2019 r. doznał krwotoku mózgowego do półkul, w następstwie czego ma niedowład lewostronny. Od tego dnia do lutego 2020 roku przebywał w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu.  Obecnie przebywa w domu, gdzie odbywa prywatną, kosztowną rehabilitację.

Kiedy doszło do zdarzenia był sam w domu i gdyby nie wizyta członka rodziny, dziś mogłoby już nie być Andrzeja z nami. W szpitalu na oddziale rehabilitacyjnym stawiał pierwsze kroki. Obecnie do porusza się przy pomocy tzw. "trójnogu".  Wymaga stałej rehabilitacji, by usprawnić poruszanie się. 

Rehabilitacja ta jest niezwykle kosztowna. Miesięczny turnus rehabilitacyjny to kwota około 20 000 zł. Sam nie jest w stanie pokryć kosztów rehabilitacji. 

"Dlatego też proszę wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe, za co z góry dziękuję." - Andrzej Dudkiewicz 


Andrzej niejednokrotnie brał udział w akcjach charytatywnych na terenie powiatu zawierciańskiego, wspierając potrzebujących. 

Im wcześniej Andrzej rozpocznie rehabilitację, tym większe są szanse na odzyskanie sprawności. Proces rehabilitacyjny może trwać nawet 3 lata. 

Największym marzeniem Andrzeja jest powrót do sprawności, która umożliwi mu pomaganie innym, tak jak to robi od wielu lat.


Kochani, wspólnymi siłami możemy pomóc człowiekowi, który od ponad 20 lat każdego dnia dbał o nasze bezpieczeństwo.  Czas by dobro, którym obdarował tak wiele osób, wróciło do niego. Za każde wsparcie, wpłatę i udostępnienie wpisu - bardzo dziękujemy! #RazemDlaAndrzeja

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.12.2022
  10.12.2022

  Zdrówka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.08.2022
  24.08.2022

  OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. https://dotuje.pl/blagam-zlitujcie-sie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.08.2022
  24.08.2022

  Zdrowia, wytrzymałość i powodzenia w zbiórce !

 • Znajoma - awatar

  Znajoma

  21.06.2022
  21.06.2022

  Zdrowia od Małgorzaty dz.dobro wraca zawsze był pan dobra osobą przyjazną życzliwą uśmiechniętą pomocną wrażliwą

 • Rodzina - awatar

  Rodzina

  21.06.2022
  21.06.2022

  Zdrowia Od dalszej rodziny Dudkiewicz

46 510 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 774 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 774

Kaśka - awatar
Kaśka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał i Aneta Milejscy - awatar
Michał i Aneta Milejscy
200
Agata i Tomek - awatar
Agata i Tomek
100
Stanisław Milejski - awatar
Stanisław Milejski
100
Gocha - awatar
Gocha
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert - awatar
Robert
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paweł Grabowski - awatar
Paweł Grabowski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij