Zbiórka Razem przeciw ŁZS - zdjęcie główne

Razem przeciw ŁZS

1 881 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Motyczyński - awatar

Krzysztof Motyczyński

Organizator zbiórki

Mam na imię Krzysztof- od 25 lat choruję na łuszczycę, a od 10 lat na łuszczycowe zapalenie stawów. Za rok będę razem ze swoją żoną obchodzić 25 rocznicę ślubu i chciałbym z nią zatańczyć tak jak wtedy, gdy poznaliśmy się na kursie tańca, a nie martwić się czy wózek inwalidzki mi na to pozwoli...Ostatnio moja choroba nabrała dużego tempa i zajęła mi stopy, kolano, nadgarstki, palce, żuchwę i dobiera się do mojego kręgosłupa. Przez ostatnie 5 lat testowano na mnie lek o nazwie taltz. Niestety kontrakt sie skończył, a ja zostałem bezbronny wobec coraz bardziej nacierającej choroby. W tym roku lek ten został dopuszczony do sprzedaży jednak jego koszt przekracza moje możliwości finansowe. Na pierwsze dwa miesiące terapii potrzebuję 80tys. złoty, a następnie 8tys. co miesiąc i tak do końca życia... W tym wszystkim jest jedna pozytywna rzecz: dzięki temu, że lek był na mnie testowany klinicznie mam pewność, że jeśli uda mi się zebrać fundusze to uchroni mnie on przed wózkiem, inwalidzkim, karmieniem przez rurkę i codziennym bólem.

Za każdą nawet najmniejszą wpłatę serdecznie dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magviki - awatar

  Magviki

  17.10.2019
  17.10.2019

  Dużo siły i wytrwałości!

 • Jarki - awatar

  Jarki

  15.10.2019
  15.10.2019

  Krzysztof jesteśmy z Tobą! Dużo siły!

 • Marcin - awatar

  Marcin

  15.10.2019
  15.10.2019

  Ps 19 (18), 2-3. Niebiosa głoszą chwałę Boga, dzieło rąk Jego obwieszcza nieboskłon. Dzień opowiada dniowi, noc nocy przekazuje wiadomość.

 • Agnieszka z Fiaciorem - awatar

  Agnieszka z Fiaciorem

  15.10.2019
  15.10.2019

  Będzie dobrze, masz wokół siebie dobrych ludzi. Trzymamy kciuki.

1 881 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Motyczyński - awatar

Krzysztof Motyczyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sławomir Gugała - awatar
Sławomir Gugała
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magviki - awatar
Magviki
100
Arek i Aga - awatar
Arek i Aga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dominika - awatar
Dominika
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij