Zbiórka Razem z Natką - zdjęcie główne

Razem z Natką

73 582 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 984 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Siewierska - awatar

Patrycja Siewierska

Organizator zbiórki

Natalia to młoda, zdolna i zawsze uśmiechnięta dziewczyna, która uwielbia góry, snowboard i jazdę na motocyklu. Oprócz tego jest wspaniałą córką, siostrą, ciocią, dziewczyną i przyjaciółką , na którą zawsze można liczyć. 

Jeździ na motocyklu już parę ładnych lat i nie jednego chłopaka potrafi wyprzedzić na torze. Wyróżnia ją waleczność i pracowitość, które przekładają się na liczne puchary i zdobyte Mistrzostwa Polski w Super Enduro. Natalia nie raz pokazała jak piękne i dobre ma serce. Zorganizowała zbiórkę dla dzieci z  Fundacji Gajusz, brała udział w wielu charytatywnych zawodach.

 Empatii musiała nauczyć się od rodziców, którzy od początku istnienia Gminnego Klubu Motorowego Buczek  starali się go wspierać i dbali o rozwijanie pasji wśród młodych zawodników. 

Natalia w niedzielę 6 grudnia pojechała na trening ze znajomymi na tor motocrossowy. Jedna sekunda, niefortunny wypadek i Natalia doznała urazu kręgosłupa. Obecnie przebywa w szpitalu gdzie przeszła już dwie operacje. Nie wiemy jeszcze dokładnie co dalej, ale już wiemy, że będzie potrzebna rehabilitacja

Dlatego organizujemy tę zbiórkę, aby odwdzięczyć się Natalii i jej rodzicom za to co zawsze robią dla najbliższych, społeczności i najbardziej potrzebujących. 

O stanie zdrowia Natalii będziemy na bieżąco informować. Na chwile obecną mamy od niej informacje ze szpitala, że jest dobrej myśli i szykuje się na walkę o jak najszybszy powrót do zdrowia.

Za każdą wpłatę w imieniu Natalii, jej rodziców i swoim dziękujemy!
Rodzina, Chłopak i Przyjaciele

 Natalia Krakowska #349 | Facebook

Natalia is a young, talented and smiling girl, who loves the mountains, going snowboarding and riding a motorcycle. Above all, she is a gorgeous daughter, sister, aunt, girlfriend and friend, who you can always count on.

 

She has been riding the motorcycle already a few years and she can overtake many boys on the racetrack. Natalia is very hardworking and a real fighter. This is one of the reasons, why she won many cups and polish championships in Super Enduro. She showed many times what a good person she is. This girl helped to collect money for children from the charity “Gajusz” and took part in many charity competitions.

 

On the 6th of December she went with her friends to train her favorite sport. One second and everything has changed. Natalia has had an accident and has broken her spine. Until now she has undergone two operations, but it is certain that she needs a long, hard and expensive rehabilitation of her spine.

 

This is why we created this website and trying to get money for her, to repay her and her parents for everything they are doing for their relatives, the community and for the most needy people.

 

We will inform about her health state up to date.

In this moment we know that Natalia will not give up and that she is going to fight for a fast recovery.

For every payment we thank you in the name of Natalia, her parents and ourselves!

Family, Boyfriend and Friends

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Patrycja Siewierska - awatar

  Patrycja Siewierska

  29.07.2021
  29.07.2021

  Od chwili wypadku Natalia codziennie ciężko trenuje. Pewnych rzeczy musiała się uczyć od nowa, niektórych nadal się uczy. Rehabilitacja jest bardzo kosztowna, ale dzięki Wam Natalia odbyła 6 turnusów rehabilitacyjnych w najlepszych ośrodkach w Polsce. Teraz ma wakacje, aby móc spędzić trochę czasu z rodziną i odpocząć, bo od września wraca do intensywnych ćwiczeń. Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty i zachęcamy do dalszego wspierania Natki, ponieważ przed nią jeszcze długa i trudna droga do pokonania.

  Zdjęcie aktualizacji 72 048

Komentarze


 • Dominika Zawiasa - awatar

  Dominika Zawiasa

  24.12.2021
  24.12.2021

  Dużo zdrówka na święta 🤗✨☃️🌠🎀🎄❄️

 • Dominika Zawiasa - awatar

  Dominika Zawiasa

  08.11.2021
  08.11.2021

  Życzę zdrówka i dążenia do osiągnięcia swojego wymarzonego celu ♥️ powodzenia!

 • Tomek I Łukasz Projekt Wisła 2021 - awatar

  Tomek I Łukasz Projekt Wisła 2021

  02.08.2021
  02.08.2021

  Dzień spływu kajakiem przez Wisłą dedykowany Natce - Facebook "Projekt Wisła 2021". Trzymamy kciuki, wszystko bedzie dobrze! Głowa do góry!

 • Marta Maya Myu - awatar

  Marta Maya Myu

  02.08.2021
  02.08.2021

  Szybkiego powrotu do sprawności 🏍️

 • Viktoria - awatar

  Viktoria

  19.01.2021
  19.01.2021

  ✊🏻♥️

73 582 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 984 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Siewierska - awatar

Patrycja Siewierska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 984

Marta - awatar
Marta
20
Grzegorz Kot - awatar
Grzegorz Kot
20
Mikołaj J. - awatar
Mikołaj J.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dasz radę . Powodzenia - awatar
Dasz radę . Powodzenia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Daria - awatar
Daria
10
Szpadyzor1019 - awatar
Szpadyzor1019
100
Maciek - awatar
Maciek
1
Nie poddawaj się!Kobiety na motocyklach górą - awatar
Nie poddawaj się!Kobiety na motocyklach górą
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij